KLUB KIBICA / 2008 / GRUDZIEŃ

Kibice Joanny i Michała

List Josee Leunis - matki Joanny Leunis

Dodano: 2008-12-29 | 14:18:12


Pani Josee Leunis - matka Joanny Leunis, przesłała na ręce Pana Roberta Woty (Prezesa Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Taneczengo) pomysłodawcy i organizatora wyjazdu polskich kibiców na Mistrzostwa Świata par Zawodowych do Insbrucka (Austria) w listopadzie 2008 roku - list, tak naprawdę adresowany do nas Polaków.


Ten list jest pięknym podziękowaniem dla tych wszystkich, którzy kibicowali i wspierali Joannę i Michała w ich drodze do mistrzowskiego tytułu.

Drogi Robercie,

dziękuję za Twoje zaangażowanie dla Michała i Joanny i gratulacje dla ciebie, twojej Federacji i dla wszystkich Polaków. Mam nadzieję, że potraficie się cieszyć. Bądźcie dumni i szczęśliwi!!!!!!

To co dotyczy mojej osoby - jestem Belgijką i zawsze wspierałam swoją córkę, a ona zawsze tańczyła dla Belgii - ale te ostatnie bardzo ważne tytuły, Mistrza Europy, Blackpool, International, UK i Mistrza Świata Joanna zdobyła z Michałem jako polska para dla Polski a nie dla Belgii, ale chciałabym abyś wiedział: JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWA, ŻE TAK SIĘ STAŁO!!!!!!

Po pierwsze: Wasz kraj i wy zasługujecie na ten tytuł i uhonorowanie was, to coś co powinno się wydarzyć. Jestem pewna, że nadacie temu tytułowi znaczenia i wartości na jaką zasługuje i to jest moim jedynym życzeniem.

Po drugie: Michał był taki szczęśliwy kiedy grali polski hymn, po tej całej fantastycznej i wspaniałej pracy, którą włożył by zdobyć ten tytuł. Jestem szczęśliwa, że zagrano ten hymn w szczególności w podziękowaniu dla niego i jego poświęcenia.

CIESZCIE SIĘ,  BĄDŹCIE DUMNI, SZCZĘŚLIWI I DAJCIE ZNAĆ WSZYSTKIM W WASZYM KRAJU.

Dziękuję, a jutro zaczynam organizację Blackpool, listopad 2009 (to następne Mistrzostwa Świata - przyp. tłum.) jesteś ze mną???? Proszę tak, dziękuję.

Z pozdrowieniami Josee.


foto: Jędrzej Wiler (wiler@hat.pl)

Dear Robert,

thank you very much for all you engaged for Michael and Joanna and congratulations to you, to your federation and to all polish persons.

I hope Poland can enjoy, will be proud and happy!!!!!!!!

and what is concerning me, I am from Belgium, I always stand behind my daughter and she always danced for Belgium,

but this last very important titles, EUROPE, BLACKPOOL, LONDON INTERNATIONAL, UK AND WORLDS TITLES Joanna won with Michael from and for Poland, and not for Belgium, and I would clearly let you know: THAT I AM REALLY HAPPY IT IS SO !!!!!!

FIRSTLY: your country and your persons, deserve this title, and can honored those one as it has to be, I am sure you will give to those title the value it deserves and that is my only wish.

SECONDLY: Michael is so happy when his polish hymnen is playd, after all his fantastic grandiose marvelous work he did to get this titles, I am so happy that the hymnen is played especially as thanksgiving for him and to his attention.

PLEASE ENJOY BE PROUD BE HAPPY AND LET IT KNOW IN ALL YOUR COUNTRY.

Thanks and tomorrow I'll begin to organize BLACKPOOL NOVEMBER 2009; do you follow me????????????
PLEASE YES, THANKS,

With Best Regards Josee.

Dziś jest
21 maja 2024

KLUB KIBICA