PRO-AM ARCHIWM / WYBIERZ / ROK 2015

PRO-AM w AT Sulewskich

Pro Am w AT Sulewskich

Dodano: 2015-11-29 | 23:22:42


W sobotę, 28 listopada, w Akademii Tańca Moniki i Ireneusza Sulewskich w Warszawie odbył się kolejny turniej PRO-AM.


Z roku na rok liczba par tańczących Pro-Am wyraźnie się zwiększa. Tym razem było ich aż 50. w obu stylach tanecznych Standardzie i Łacinie. Nadal dominują kobiety, ale panowie także zaczynają dostrzegać urok nauki tańca z profesjonalistką.

W sobotnim wydarzeniu przeważały pary z Warszawy, oprócz których zatańczyły pary z Krakowa i Zielonej Góry. Zielonogórzanie - Pani Halina Marcinkiewicz i Marek Szulgo przybyli do Warszawy wraz z bardzo aktywnymi i świetnie zorganizowanymi kibicami, po raz pierwszy z transparentami.


Na parkiecie Akademii Tańca Państwa Sulewskich w roli PRO wystąpili tradycyjnie Piotr Lewandowski, Kamil Kuroczko, Kamil Śliwowski, Marcin Niewiadomski, Przemysław Niewiadomski. Debiutował Zora Korolyov.

Wśród Pań jako PRO zatańczyły Dorota Fogl i Agnieszka Skowrońska. Pary, które podziwialiśmy na poprzednich turniejach pokazały nowe układy choreograficzne, a panie zainwestowały w stroje tak, iż niewiele było powtórzonych sukienek.

Organizatorzy przygotowali dla widowni nie tylko poczęstunek, ale również alkohole. Panel sędziowski składał się z pięciu jurorów, w wśród których była Pani Ewa Skoczeń-Citko i Pan Piotr Tyrka.

Warszawa, 28 listopada 2015

Dziś jest
8 grudnia 2023