FOTOGRAFIA TANECZNA - ADAM SOCIK / ZOBACZ WYDARZENIA Z ROKU / 2016

Turniej Pro-Am FUTURE - Szczecin 2016

Był turniej FUTURE 2016

Dodano: 2016-02-26 | 08:47:10


FUTURE 2016, turniej Pro-Am, w szczecińskiej Filharmonii odbył się w po raz drugi, tym razem w międzynarodowej obsadzie.


foto - © - Adam Socik / TwistService.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
(All Right Reserverd)

15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

Do Szczecina przybyły 33. pary, także z zagranicy. W części popołudniowej, prowadzonej przez Piotra Borusa, pary taneczne prezentowały się w konkurencjach Single Dance. Natomiast podczas gali wieczornej rywalizacja odbywała się w konkurencjach Dance Chelange i Scholarship. Gospodarzem gali wieczornej była Iwona Pavlović, która w ciekawej formie przybliżała licznie przybyłym gościom każdy z prezentowanych tańców.

Oprócz turniejowej rywalizacji par PRO-AM nie zabrakło dodatkowych - zapowiadanych wcześniej (PRO-AM w Filharmonii) atrakcji - znakomitych pokazów Boogie Woogie w wykonaniu Grzegorza i Agnieszki Cherubińskich - wielokrotnych Mistrzów Polski w Boogie Woogie i ambasadorów polskiego Boogie Woogie na świecie.

Marcin Kleist i Julia Bień - młodzieżowi mistrzowie świata i Europy (WDC) zaprezentowali się dwukrotnie w tańcach standardowych, raz tańcząc do przepięknej lirycznej ballady "Domek z kart" wykonanej na żywo przez Kashia Vega.

Natomiast Magdalena Czarnecka i Michał Kolano, jako jedyna para, wystąpiła w konkurencji Showcase, w konkurencji która nie jest jeszcze tak popularna wśród polskich par PRO-AM.

Tak jak przed rokiem, także w tym, turniej FUTURE 2016 nie "żył" tylko tańcem. Był pokaz mody Dominiki Kujawy oraz biżuterii Barbary Kleist.

Wśród gości był obecny Prezydent Miasta Szczecina Piotr Krzystek. Przyjechała do Szczecina przedstawicielka Dansinn by Malitowski - Anna Malitowska, zaś gościem honorowym turnieju był jeden z pierwszych, powojennych, nauczycieli tańca towarzyskiego w Szczecinie - Pan Mirosław Kubalski.

W przerwach między turniejami i pokazami była okazja do rozmowy przy lampce szampana i poczęstunku. Nie zabrakło w szczecińskiej Filharmonii redaktora Twist Service, dzięki czemu możemy opublikować poniższy foto reportaż z tego ciekawego wydarzenia tanecznego.Paweł Świtalski

Mirosław Kubalski - Gość Honorowy FUTURE 2016

Turniej Pro-Am FUTURE - Szczecin 2016


Grzegorz i Agnieszka Cherubińscy


Dominika Kujawa
Barbara Kleist


Turniej Pro-Am FUTURE - Szczecin 2016


Kashia Vegafoto - © - Adam Socik / TwistService.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
(All Right Reserverd)


Szczecin, 20 lutego 2016 roku


Foto reportaże z wydarzeń tanecznych na TWIST SERVICE

  • opracowanie, redakcja, promocja, patronaty ...
Zapraszamy do współpracy: Naczelny@TwistService.pl

Dziś jest
24 lutego 2024