PRO-AM

Dansinn by Malitowski w Warszawie

Z Hongkongu do Warszawy ...

Dodano: 2017-02-13 | 14:23:14


Od lat działa i funkcjonuje w Hongkongu, od stycznia br. także w Warszawie. Mowa o DANSINN Michała Malitowskiego - sieci szkół tańca, w których podstawowym profilem działalności jest nauka tańca w systemie PRO-AM.


Zespół Dansinn by Malitowski
Warszawa, Mińska 65


O PRO-AM - systemie nauki tańca jak i rywalizacji turniejowej piszemy na Twist Service od pięciu lat. Zasady tej formy tańca przybliżyliśmy wówczas, dzięki zaangażowaniu Pani Anny Wysockiej - pasjonatki Pro-Am, w artykule: Pro - Am wkracza do Polski.

Dzięki aktywności wielu tancerzy - nauczycieli (PRO), między innymi, Piotra Lewandowskiego, a także dzięki popularyzatorskiej roli telewizyjnego tanecznego show ?Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami? Pro-Am na dobre zadomowiło się w Polsce. Zauważył to Michał Malitowski - właściciel marki DANSINN, w świecie tańca uznany tancerz, Mistrz Świata i zwycięzca - wspólnie z Joanną Leunis - wielu najbardziej prestiżowych na świecie turniejów zawodowców w stylu Latin, a szerokiej publiczności znany jako juror "Tańca z Gwiazdami" - który zdecydował się na "wejście" marki Dansinn do Polski.

Jesteśmy młodą marką, ale prężną. Dansinn podbija Azję ? zdradza Michał Malitowski ? podpisaliśmy umowy na otwarcie blisko 300. szkół w Chinach i Japonii. W tym roku zaczynamy ekspansję w Europie, począwszy od najbliższej mojemu sercu Polski.


foto: materiały redakcyjne

Oficjalne otwarcie - pierwszego w Polsce - Studia Tańca ?Dansinn by Malitowski? odbyło się 24 stycznia br. na warszawskiej Pradze. Studio będzie działać według modelu franczyzowego DANSINN. Gospodarze nowo powstałego Studia - oprócz twórcy marki, Piotr Lewandowski, Agnieszka Szklarz i Anna Malitowska ? akcentowali zalety nauki tańca według modelu Dansinn.

Piotr Lewandowski przekonywał - Od lat propaguję w Polsce zajęcia w formule Pro-Am, którą uważam za idealny sposób na szybkie i efektywne opanowanie umiejętności tanecznych. Studio przy Mińskiej 65 to spełnienie moich marzeń. Mamy teraz pionierskie w Polsce miejsce, które jako jedyne posługuje się całościowym i kompletnym systemem nauczania w tej właśnie formule.

Jesteśmy nowoczesną jednostką edukacyjną, która oferuje innowacyjne rozwiązania dla rozwoju osobistego. Projektujemy plany treningowe, których efektem jest nie tylko sprawna i zgrabna sylwetka, ale pobudzenie szeregu zdolności - pamięci, wyobraźni, kreatywności, koncentracji - stwierdziła Anna Malitowska.

Agnieszka Szklarz powiedziała - Wierzymy, że taniec jest dla każdego i może okazać się każdemu potrzebny, dlatego Dansinn by Malitowski to nie tylko miejsce dla dorosłych, ale również dla dzieci i młodzieży.Dansinn by Malitowski, od stycznia jest już "obecny" w Warszawie, a od trzech lat w Szczecinie firmuje swoją marką - jak na razie jeden z nielicznych w Polsce, eleganckich i prestiżowych turniejów Pro-Am - FUTURE, który odbywa się w szczecińskiej Filharmonii im. M. Karłowicza. W bieżącym roku pasjonaci tańca w formule PRO-AM zmierzą się w turniejowej rywalizacji najbliższą sobotę, 18 lutego.Michał Malitowski na Twist Service:

Dziś jest
13 lipca 2024

STREFA POLE DANCE