NEWSY

XVI Wiosenny TTS Kamień Pomorski

Turniej tańca w Kamieniu Pomorskim

Dodano: 2021-03-16 | 21:25:58


XVI Wiosenny TTS pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego odbędzie się 8 maja br., po kolejnej - nie z winy organizatorów - zmianie terminu.


Patronat medialny i fotografia:
TwistService.PL / Adam Socik

Po warszawskim turnieju AirDance Championship 2021 TwistService.PL wspiera medialnie i fotograficznie kolejne taneczne wydarzenie - 16. edycję WIOSENNEGO Turnieju Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego.

Organizatorem Wiosennego turnieju jest Klub Tańca Sportowego FOCUS w Kamieniu Pomorskim, którego głównym trenerem jest Tomasz Konury, zaś tancerze rywalizować będą wg zasad obowiązujących w Federacji Tańca Sportowego oraz Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego.

W programie turnieju są konkurencje Juniorów Starszych w klasach D i C oraz Open, par Dorosłych w klasach E - C - B oraz połączona konkurencja młodzieży i dorosłych w stylu standardowym. Swoje umiejętności zaprezentują także Seniorzy I w klasie D.

Do turnieju zgłosiło się dużo par tanecznych, spragnionych rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności, do czego w ostatnich miesiącach nie było okazji. Większość konkurencji rozpocznie się półfinałami. Tancerzy oceniać będzie 9. sędziów:
 1. Adam Zięciak - sędzia główny,
 2. Antoni Czyżyk,
 3. Agnieszka Dąbkowska,
 4. Tomasz Dorosz,
 5. Grzegorz Klekotko,
 6. Jakub Krzak,
 7. Krzysztof Krzemianowski,
 8. Andrzej Sadecki i
 9. Tomasz Żukowski.

Z wiadomych względów, wokół parkietu zabraknie publiczności, dla której organizatorzy zapewniają transmisję (płatną) na platformie dance-tv.pl.

XVI Wiosenny TTS Kamień Pomorski w pigułce:

 • data: 20 marca 2021, pierwszy blok - start godz. 10:00
 • miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 9
 • strona turnieju
 • kontakt: Tomasz Konury - biuro@focus.pl


Twist Service patronat medialny

Patronaty medialne, promocje, foto reportaże z wydarzeń tanecznych na TwistService.PL

Zapraszamy do współpracy.
Kontakt: Naczelny@TwistService.PL

Dziś jest
20 lipca 2024