PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2010 / MAJ

Lotto Classic Party

Lotto Classic Party

Dodano: 2010-05-02 | 00:19:37


W przedostatni weekend maja, warszawska Szkoła Tańca CLASSIC będzie gospodarzem znaczącego wydarzenia tanecznego - LOTTO CLASSIC PARTY.


LOTTO Classic Pary jest kontynuacją rozpoczętego przed dwoma laty (maj 2008) cyklicznego turnieju tańca, który z roku na rok zaskakuje swoim rozmachem. Tegoroczna edycja Lotto Classic Party zaplanowana została na dwa dni - 22 i 23 maja 2010 roku i odbędzie się w Hali MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Nowością tegorocznego LOTTO Classic Party są konkursy IDSF Open Standard i Latin par dorosłych.
Gospodarze serdecznie zapraszają również pary Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych do rywalizacji w Grand Prix Polski w obu stylach tanecznych.

W sobotniej Gali - 22 maja 2010 roku, w pokazach zatańczą Andery Zaytsev & Anna Kuzminskaya - Mistrzowie Świata w 10 tańcach par dorosłych.

Organizatorzy, a wraz z nimi Twist Service Portal Taneczny - sprawujący patronat internetowy, serdecznie zapraszają do udziału w LOTTO Classic Party, życząc:
  • trenerom - zadowolenia z występu par,
  • parom - aplauzu publiczności,
  • publiczności - niezapomnianych wrażeń artystycznych.

Wszelkie informacje, szczegóły, rejestracja par dostępne są w serwisie internetowym LOTTO Classic Party pod adresem: ClassicParty.Pl.
Serdecznie zapraszamy.

WYNIKI LOTTO Classic Party (IDSF Open Standard, GPP: Dorośli - St, Youth - St, Junior II - La)


WYNIKI LOTTO Classic Party (IDSF Open Latin, GPP: Dorośli - La, Youth - la, Junior II - St)

Dziś jest
19 kwietnia 2024