PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2013 / MAJ

Haston Cup 2013

Haston Cup 2013

Dodano: 2013-05-10 | 17:44:39


5 maja 2013 roku Państwo Beata i Maciej Felzenowscy - właściciele i trenerzy Klubu Tańca Sportowego OLIMP we Wrocławiu zorganizowali I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego HASTON CUP.


foto: Nikodem Stafford
W HASTON City Hotel**** we Wrocławiu zaprezentowało się blisko 130. par z 35. klubów tanecznych. Komisji sędziowskiej przewodniczył sędzia Pan Antoni Grycmacher ze Szczecina, Wiceprezes Zarządu Głównego PTT. Turniej doskonale poprowadziła Pani Katarzyna Grzęska z Torunia, a stronę muzyczną zabezpieczył Pan Jarosław Michałek z Krakowa.

Turniej miał wspaniałą oprawę. Pary taneczne rywalizowały w prestiżowej sali bankietowej HASTON City Hotel, której wnętrze zdobią marmurowe wykończenia, kryształowe żyrandole oraz ozdobione suknem stoły. Dodatkowa przestronna sala, udostępniona dla tancerzy, pełniła funkcję nie tylko szatni, ale i miejsca do odpoczynku i relaksu w przerwach między występami.

Prezentacje par tanecznych odbywały się przy spontanicznym aplauzie publiczności, której serca podbiły dzieci z najmłodszej kategorii 8 - 9 lat - klasa H, szczególnie wówczas, gdy niespodziewanie poproszono je o spontaniczny taniec w rytmie popularnego światowego przeboju Gangnam Style. W nagrodę wszystkie otrzymały torby pełne niespodzianek.Wieczorna Gala, na której rywalizowały pary najwyższych kategorii w stylach standard i latin, zgromadziła liczną publiczność wśród której nie zabrakło przedstawicieli środowiska tanecznego oraz świata biznesu i polityki. Dla wielu z nich był to pierwszy udział w tego typu imprezie. Okazało się, że turniej tańca to nie tylko sportowa rywalizacja, ale również widowisko artystyczne, które ogląda się z wielką przyjemnością. Ich reakcja daje wielkie nadzieje na to, że na trybunach dla publiczności do stałej rzeszy rodziców i przyjaciół występujących par, dołączać będzie coraz więcej osób zupełnie nie związanych ze środowiskiem tanecznym.

W każdej kategorii trzy najlepsze pary oprócz dyplomów i pięknych statuetek otrzymały wartościowe nagrody jak bilety do kina, kubki termiczne, koszulki, kompasy, bidony, zaproszenia do restauracji i perfumy. Najlepsza para w stylu standard - Dawid Skrzydłowski i Małgorzata Kowalik reprezentująca wrocławski klub OLIMP oraz Bartosz Burka i Agata Nawoj - najlepsi w stylu latin, z klubu STEP UP z Głogowa, dodatkowo zostały nagrodzone weekendowym pobytem w ekskluzywnych hotelach SPA w Zakopanem i Juracie ufundowanym przez sponsora - HASTON City Hotel.

W końcowym przemówieniu Pani Beata Felzenowska dziękowała rodzicom, organizatorom i sponsorom turnieju za pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałej imprezy. Wzruszona, podziękowała również swojemu mężowi Maciejowi za 20 lat wspólnej pracy.

Beata i Maciej Felzenowscy w tow.

Paweł Szatkowski, Beata i Maciej Felzenowscy
foto: Michał Hermanowski

Państwo Felzenowscy oraz będący pod ogromnym wrażeniem dyrektor HASTON City Hotel Pan Paweł Szatkowski, wyrazili chęć dalszej współpracy i zorganizowania kolejnego turnieju w przyszłym roku, na który zapraszają już dziś.


Komentarze: 8 Ostatnio dodany: 2013-05-17 | 15:34

Dziś jest
20 lipca 2024