PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2016 / CZERWIEC

Festiwal Tańca OPOLE 2016

Festiwal Tańca OPOLE 2016

Dodano: 2016-05-05 | 02:55:55


18 czerwca, zapraszamy do Opola na 10. już edycję Festiwalu Tańca OPOLE 2016 Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim. Jak przed laty, tak i w roku bieżącym - będzie się działo!


Patronat medialny - internetowy
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Festiwal Tańca OPOLE 2016 po raz trzeci odbędzie się w nowoczesnym i funkcjonalnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu

Zarząd Okręgu Opolskiego PTT i Uczniowski Klub Sportowy MAESTRO Opole, to doświadczeni organizatorzy turniejów tańca, którzy przez lata wypracowali jedną z bardziej rozpoznawalnych i cenionych marek wśród turniejów tańca towarzyskiego w Polsce - Festiwal Tańca OPOLE Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim.

18 czerwca, Festiwal odbędzie się po raz 10-ty. Tak jak w poprzednich edycjach, jak sama nazwa Festiwalu wskazuje, głównymi konkurencjami będą turnieje Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim:
  • 12 - 13 Open,
  • 14 - 15 Open,
  • 16 - 18 Open,
  • powyżej 19 Open.

Finaliści par dorosłych (powyżej 19 lat) zostaną wyróżnieni nagrodami finansowymi - zwycięzcy otrzymają 1.200 PLN. Nagrody na pewno cieszą, lecz nie tylko one są celem samym w sobie tanecznych występów par. Znaczenie ma odrobina adrenaliny w rywalizacji, której na pewno nie zabraknie, gdyż w bieżącym roku turnieje cyklu Grand Prix Polski w PTT cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a na listach startowych - tegorocznych, poprzednich edycji GPP - znajdowało się po kilkadziesiąt par tanecznych.

Podobnie - zakładamy - będzie w Opolu, tym bardziej, że będzie to ostatni turniej cyklu GPP w PTT będący turniejem kwalifikacyjnym do udziału w Mistrzostwach Polski PTT, które odbędą się jesienią br.

Festiwal przeprowadzony zostanie na dwóch parkietach równolegle. Poza parami w turniejach GPP, w Opolu, spotkają się tancerze od kategorii dziecięcych po Seniorów. Strona z modułem rejestracji par niebawem zostanie udostępniona.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko, już teraz, zarezerwować w swoich kalendarzach - 18 czerwca na udział w Festiwalu Tańca OPOLE 2016.

W imieniu Organizatorów i TS - serdecznie zapraszamy!


Festiwal Tańca OPOLE - na Twist Service:

Dziś jest
29 maja 2023