PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2016 / PAŹDZIERNIK

Gwiazdy StarDanceFestiwal 2016

StarDance Festiwal 2016

Dodano: 2016-09-24 | 18:15:02


Michał Skawiński zaprasza na StarDance Festival, w programie którego są turnieje World Cup Latin WDC AL i Otwartych Mistrzostw Wrocławia. W przerwach między turniejami wystąpią gwiazdy pierwszej wielkości: Maurizio Vescovo i Andra Vaidilaite oraz Andrzej Piaseczny.


Patronat medialny i fotograficzny
TWIST SERVICE Portal Taneczny


StarDance Festival, w formule - z pokazami w wykonaniu najlepszych par tanecznych świata - realizowany jest od 2013 roku. Wówczas zaprezentowali się Michał Malitowski i Joanna Leunis. Rok 2014 "należał" do Riccardo Cocchi i Yulii Zagoruychenko - mistrzów świata zawodowców Latin, zaś w roku ubiegłym wrocławska publiczność podziwiała Sergieya Surkova i Agnieszkę Melnicką.

W bieżącym roku zaproszenie przyjęli aktualni WDC wicemistrzowie świata zawodowców latin - Maurizio Vescovo i Andra Vaidilaite, którzy przygotowują specjalne show właśnie na StarDance Festival. Gwiazdą wieczoru będzie także znakomity polski wokalista Andrzej Piaseczny. Na tym nie koniec, organizatorzy mają w zanadrzu Niespodziankę - pokaz pary światowego formatu, ... kto to będzie? Dowiemy się dopiero podczas gali wieczornej, 15 października b.r., w Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Oławskiej 46, w Jelcz Laskowicach, pod Wrocławiem.

StarDance Festival 2106


StarDance Festival, to nie tylko rywalizacja par tanecznych i pokazy mistrzów, to także możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach z czołowymi szkoleniowcami świata - Champions Dance Camp.
W roku bieżącym swoją wiedzą dzielić będą się:
  • Carolyn Smith,
  • Anna Melnikova i
  • Vladislav Borodionov.

Nie pozostaje więc nic innego jak tylko:

Szczegóły Festiwalu:
StarDance Festival: World Cup Latin WDC AL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia


15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001-2016)


StarDance Festival na Twist Service:

Dziś jest
24 lutego 2024