PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2017 / KWIECIEŃ

WDC Polish Cup - Mierzyn 2016

Zapraszamy do Mierzyna

Dodano: 2017-03-14 | 19:01:09


1 kwietnia, to dzień dowcipów prima aprilisowych, ale zaplanowany na ten dzień turniej WDC Polish Cup Mierzyn 2017, to nie primaaprilisowy dowcip, ten turniej odbędzie się tego dnia naprawdę i zapowiada się jako niezwykle atrakcyjne widowisko taneczne.


Patronat medialny:
TWIST SERVICE Portal Taneczny

W skrócie:

  • data: 1 kwietnia 2017
  • miejsce: Mierzyn - sąsiadujący, z położoną w zachodniej części Szczecina, dzielnicą Gumieńce
  • organizatorzy: Klub Tańca Towarzyskiego danceclub Szczecin i Wójt Gminy Dobra
  • strona www: wdcpolishcup.pl

WDC AL Polish Cup Mierzyn 2017


Gdy rok temu planowaliśmy organizację tanecznego wydarzenia WDC Otwartego Pucharu Polski i Międzynarodowego Turnieju Tańca o Puchar Wójta Gminy Dobra - mówią organizatorzy - postawiliśmy sobie za zadanie zorganizowanie turnieju, który będzie przyjazny i dla tancerzy, i dla publiczności. Staraliśmy się sprawić, aby tancerze czuli się jak najlepiej, a widzowie przeżyli niezapomniane emocje. Chyba się udało.


W roku bieżącym organizatorzy starają się zainteresować tym wydarzeniem tanecznym szeroką publiczność - informacja o WDC Otwartym Pucharze Polski w Tańcu Towarzyskim - Mierzyn 2017 pojawi się w wielu lokalnych mediach oraz na banerach ulicznych Szczecina, zaś na stronach Twist Service zapraszamy tancerzy, sędziów, trenerów i miłośników tańca towarzyskiego do uczestnictwa w tym nietuzinkowym, międzynarodowym, spotkaniu tanecznym.

Swój udział w turniejach w Mierzynie potwierdzili Mistrzowie Świata Juniorów, Wicemistrzowie Świata Młodzieży oraz - w kategorii Amatorów - finaliści największych, prestiżowych, turniejów na świecie UK Open Championships, International Championships, Blackpool Dance Festival!foto: Adam Socik / TwistService.PL

Organizatorzy przygotowali dla najlepszych par wartościowe nagrody zarówno finansowe jak i rzeczowe. W kategorii Amatorów - pula nagród finansowych wynosi ponad 28 000 zł. W pozostałych kategoriach pary otrzymają nagrody rzeczowe: markowe walizki Puccini, obuwie taneczne Freed of London, i wiele innych.

W składzie sędziowskim pojawią się, między innymi - Oxana Lebedew, Melia, Andrea Ghigiarelli, Tony Dokman, Marion Welsh - wybitne autorytety w świecie tańca, osobistości, które przez lata inspirowały i nadal inspirują pokolenia tancerzy.

1 kwietnia, w Mierzynie, zapowiada się wydarzenie taneczne na wysokim, światowym, poziomie. Spotkajmy się! Serdecznie zapraszamy!
Komentarze: 1 Ostatnio dodany: 2017-03-15 | 14:56

Dziś jest
20 lipca 2024