PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2017 / PAŹDZIERNIK

StarDance Festival 2017 - Jelcz-Laskowice

Zapraszamy do Jelcza-Laskowic

Dodano: 2017-10-01 | 00:38:49


14 października zapraszamy do Jelcza-Laskowic pod Wrocławiem, gdzie po raz kolejny rozegrany zostanie wyjątkowy turniej taneczny w Polsce - WDC AL Puchar Świata w tańcach towarzyskich.


Patronat medialny i fotograficzny
TWIST SERVICE Portal Taneczny

StarDance Festival - dolnośląskie wydarzenie taneczne, na trwałe weszło do kalendarza turniejów tańca towarzyskiego w Polsce. Cechą wyróżniającą StarDance Festival od wielu podobnych turniejów są goście - gwiazdy światowego tańca towarzyskiego - zapraszani przez organizatora Michała Skawińskiego, inicjatora festiwalu.

Od 2013 roku, kiedy odbył się pierwszy z turniejów, w formule z występami gwiazd, na parkiecie StarDance Festivalu zaprezentowali się mistrzowie tańca:

W ubiegłym roku, w Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Oławskiej 46 w Jelczu-Laskowicach, miał miejsce niepowtarzalny, wyjątkowy, pokaz mistrzowskiego trio Maurizio Vescovo - Andra Vaidilaite - Nino Langella, który zbiegł się w czasie z zakończeniem kariery sportowej przez Maurizio i powstaniem nowego duetu - Nino i Andra, którzy od lata br. są także małżonkami.

Rok temu gwiazdą wieczoru był także znakomity polski wokalista Andrzej Piaseczny.

W bieżącym roku, już za dwa tygodnie, 14 października, także, jak przed laty, będzie się działo. W wieczornej gali, w pokazach, wystąpią mistrzowie tańca - Franco Formica i Anna Melnikova oraz WDC Mistrzowie Świata Amatorów Standard - Sergiu Rusu i Dorota Makar.

StarDance Festival 2017 - Jelcz-Laskowice

StarDance Festival, to nie tylko rywalizacja par tanecznych i pokazy mistrzów, to także możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach z czołowymi szkoleniowcami świata - Champions Dance Camp.

Po turniejach swoją wiedzą dzielić będą się:
  • Simona Fancello,
  • Maurizo Vescovo i
  • Giancarlo Barbieri.

Nie pozostaje więc nic innego jak tylko:

Oficjalna strona Festiwalu:

StarDance Festival na Twist Service:

Dziś jest
12 grudnia 2023