PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2018 / CZERWIEC

Festiwal Tańca OPOLE 2018

Festiwal Tańca OPOLE 2018

Dodano: 2018-06-05 | 21:46:11


Co roku, w czerwcu, zapraszamy do Opola na kolejny wspaniały turniej tańca - Festiwal Tańca OPOLE 2018 i Grand Prix Polski PTT w tańcu towarzyskim.


Patronat medialny - internetowy
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Festiwal Tańca OPOLE 2018 odbędzie się po raz 12., i po raz piąty - w nowoczesnym i funkcjonalnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu - 16 czerwca 2018 r.

W programie Festiwalu - poza turniejami w klasach tanecznych, różnych kategorii wiekowych - są turnieje Grand Prix Polski PTT w każdej kategorii. Pary rywalizować będą równocześnie na dwóch parkietach tanecznych. Całość podzielona została na 4. bloki taneczne, zaś Gala Finałowa rozpocznie się o godz. 19, podczas której do tańca przygrywał będzie zespół muzyczny, w repertuarze którego znajdą się opolskie przeboje festiwalowe.

Pary finałowe - w kategorii dorosłych - otrzymają nagrody finansowe, zaś gorącą atmosferę tanecznej rywalizacji będzie można schłodzić darmowymi lodami jednego ze sponsorów Festiwalu - firmy SOPELEK :)

O sprawny przebieg turnieju zadbają - prowadzący - Marcin Politowski i Arkadiusz Deierling, a muzykę do tańca przygotuje Jarosław Michałek.

Pary oceniać będzie 16-tu sędziów, którzy pracować będą pod przewodnictwem Ryszarda Piasty.

REJESTRACJA PAR


Serdecznie zapraszamy!

Festiwal Tańca OPOLE 2018:


Festiwal Tańca OPOLE - na Twist Service:

Dziś jest
25 lipca 2024