TANIEC TOWARZYSKI

Kamila Kajak i Olivier Janiak

Kamila Kajak wygrała pierwszą edycję "Tańca z Gwiazdami"

Dodano: 2024-03-05 | 21:44:14


W niedzielę, 3 marca 2024 r., wystartował Taniec z Gwiazdami - 14. edycja tego popularnego, telewizyjnego, programu rozrywkowego. Pierwszą edycję tanecznego show wygrała Kamila Kajak, której partnerował Olivier Janiak.


Kamila Kajak i Olivier Janiak
foto: arch. pryw. Kamili Kajak; x-news/TVN/W&G

Kamila Kajak zyskała popularność dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami". Zwyciężyła w pierwszej polskiej edycji programu, później triumfowała w piątej serii show. — Do tej pory odczuwam popularność, jaką dał mi ten program — mówi w wywiadzie dla Plejady. Wspomina też swoich tanecznych partnerów z ekranu oraz tłumaczy, jak obecnie wygląda jej życie.

Kamila Kajak w wywiadzie dla Plejady:
  • zdradza, czemu nie chciała wziąć udział w castingu do "Tańca z gwiazdami"
  • tłumaczy powody zniknięcia z telewizji po zwycięstwie w programie
  • wspomina występy w "Tańcu..." z Krzysztofem Bosakiem
  • mówi, jak obecnie wygląda jej życie
  • wyjaśnia, czemu nie chce, by jej córka trenowała taniec towarzyski
  • krytycznie ocenia realia w świecie tańca sportowego

Sergiusz Królak, Plejada.pl: Poznaliśmy cię dzięki występom w "Tańcu z gwiazdami". Mija 10 lat, odkąd ostatni raz pojawiłaś się na parkiecie programu. Zastanawiam się, czy w natłoku obowiązków masz czas, by nadal oglądać ten program?

Kamila Kajak: Siłą rzeczy staram się śledzić, bo w ostatnich edycjach brali udział moi podopieczni, m.in. Wiktoria Omyła i Michał Bartkiewicz oraz kilku innych tancerzy z mojej szkoły. Teraz będzie tańczyć również Daria Syta, jest to jej debiut więc na pewno będę zerkać z ciekawości, ale też z sentymentu do tego programu. Z chęcią też zobaczę jak w roli jurora sprawdza się mój były partner, czyli Rafał Maserak.


Do lektury całego wywiadu z Kamilą Kajak zapraszamy na platformę Plejady.PL

Dziś jest
20 lipca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI