LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI / WYBIERZ / S

Michał Skawiński

Michał Skawiński

Dodano: 2016-10-09 | 00:51:10


Michałowi Skawińskiemu - taniec towarzyszy od najmłodszych lat. Jest nieodłączną częścią jego życia.


Michał Skawiński
foto: Adam Socik / TwistService.PL

15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

Michał Skawiński - jako tancerz, w latach 90-tych ubiegłego wieku, tańczył z Dominiką Kublik (obecnie Kublik-Marzec), a od 2000 roku - z Agnieszką Pomorską. Ma na na swoim koncie tytuły mistrzowskie. Uczestniczył - z sukcesami - w wielu prestiżowych turniejach tańca zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Wystąpił w pierwszych edycjach telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami", w którym partnerował Agnieszce Włodarczyk, Patrycji Markowskiej i Aleksandrze Kwaśniewskiej.

Obecnie jest właścicielem Skawiński Dance Group, wrocławskiej szkoły tańca działającej na rynku tanecznym od blisko 10. lat i organizatorem jednego z ważniejszych turniejów w Polsce - StarDance Festival, na który zaprasza do udziału w pokazach tańca - światowej klasy tancerzy, mistrzów świata. W najbliższą sobotę, 15 października, polskiej publiczności zaprezentują się aktualni wicemistrzowie świata par zawodowych w stylu latin - Maurizio Vescovo i Andra Vaidilaite. Gwiazdą wieczoru będzie także popularny polski wokalista Andrzej Pisaseczny.

Mało kto wie, że Michał Skawiński ma w swoim tanecznym życiorysie także epizod dziennikarski. W latach 2004 - 2005 współpracował z Twist Service, dla którego - pod pseudonimem "4U", przeprowadził kilka wywiadów:


Przypominamy o dziennikarskim epizodzie Michała Skawińskiego przy okazji celebrowania 15-lecia działalności Twist Service, jak i jubileuszu 60-lecia PTT, zapraszając jednocześnie w imieniu Michała Skawińskiego do udziału w Star Dance Festivalu, w którego programie są turnieje World Cup Latin WDC AL i Otwartych Mistrzostw Wrocławia.
StarDance Festival na Twist Service:

Dziś jest
20 lipca 2024

KLUB KIBICA

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI