PUBLICYSTYKA / WYBIERZ: / ARTYKUŁY 2017 ROKU:

Johny M prezentuje LATIN VISION

Johny M prezentuje

Dodano: 2017-06-03 | 15:44:00


Johny M, Maciej Więckowski, jest 20-latkiem, tancerzem i producentem muzyki tanecznej. 19 maja miała światową premierę jego płyta LATIN VISION.


Maciej Więckowski jest tancerzem gdańskiego klubu Black Dance Gdańsk. Jako JOHNY M, od kilku lat, zajmuje się tworzeniem muzyki do tańca towarzyskiego, zaś od dwóch lat jego produkcje można znaleźć na wielu składankach płytowych.

W weekendy zdarza się Maciejowi "przygrywać" muzykę do tańca na turniejach tanecznych.

19 maja był szczególnym dniem dla JOHNY'ego M. W tym dniu miała światową premierę jego płyta „LATIN VISION” by JOHNY M, wydana przez niemiecką wytwórnię CASA MUSICA.

Na płycie znajduje się 20. utworów (cover'ów), do tańców latynoamerykańskich, w całości opracowanych przez Macieja, począwszy od wyboru utworów, po wybór wokali, nagrywanie instrumentów, a nawet mix instrumentów czy mastering.

Na okładce, promują płytę, aktualni Mistrzowie Polski FTS i jedna z najlepszych par tanecznych świata - Edgar Marcos i Alina Nowak. Stroną graficzną produkcji zajął się Filip Gwiżdż.

Latin Vision

Johny M

Johny M
foto: Sieraczyński

Do cover'ów z płyty LATIN VISION by JOHNY M miały okazję tańczyć pary taneczne na mistrzostwach świata federacji WDSF jak i WDC, a także - na zakończonym w piątek, 2 maja - Blackpool Dance Festivalu.


Tylko się cieszyć, gratulować i promować dokonania naszej, zdolnej, polskiej młodzieży! :)

Dziś jest
31 maja 2023

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI