KOMENTARZE

Artykuł: Ależ Drań z Ciebie - 365 dni dookoła Europy + Afryka

powrót

3

~Haha do skutku.

Dodano: 2024-03-01 | 12:17
I zaś komentarz skasowany. Zeby zdanie redaktora było na górze. Cenzura pełną parą. Kiedy Wy w końcu zrozumiecie, że napisanie o kims prawdy i faktów to nie jest hejt. Za tym o czym pisałam świadczy masa sytuacji, i rzesza ludzi która z tym panem miała do czynienia i doskonale wie o czym mówię.
2

~w odpowiedzi do "Ciekawe?"

Dodano: 2024-02-28 | 17:08
„W jakich my czasach żyjemy że panuje cenzura?” – cóż, na TwistService.PL „panuje” odpowiedzialność za SŁOWA i nie trzeba w treści komentarza stosować przekleństw, aby konkretny post nadawał się do usunięcia. Jak PANI zapewne zauważyła, może Pani całkowicie ANONIMOWO zamieścić swój komentarz, w odróżnieniu od wielu innych portali, na których musi się Pani zalogować, podać swoje dane, itp. Na TS tego nie ma!

W odróżnieniu od Pani, Pan Grzegorz wypowiedział się w artykule pod swoim imieniem i nazwiskiem. Jeśli Panią „dotknął”, to proszę odnieść się do konkretów, a nie bez konkretów, ogólnikowo, negować całe 25 lat działalności p. Grzegorza, … nie wspominając o Pani karygodnej „ocenie” – „chłopca”, który podobno „…nie ma zielonego pojęcia…” – to zdaniem Pani jest: „… nieprzychylna panu Kijkowskiemu prawda…”? Nie, moim zdaniem to jest hejt i zbyt daleko idące POMÓWIENIE! To wystarczyło do podjęcia decyzji o usunięciu Pani „komentarza”.

Jak wspomniałem, możliwość dodawania na TS ANONIMOWO komentarzy – nie zwalnia dodającego komentarz z odpowiedzialności za słowa.

„… bo to znajomy właściciela portalu?” Szanowna Pani, mam za sobą 23. lata redagowania portalu, zaś w ruchu tańca towarzyskiego jestem od 1982 roku. To szmat czasu. Trudno, abym w tym czasie nie zawał wielu znajomości, co nie znaczy, że wszystkie komentarze dotyczące „znajomych właściciela portalu” usuwam. :)
Dodam, że z p. Grzegorzem Kijkowskim nie mieliśmy okazji zawrzeć osobistej znajomości.

Zakończę cytatem p. Grzegorza: „… obojętnie, co byś zrobił, to ludzie nie będą umieć wyjść poza swoją interpretację świata i będą postrzegać cię przez swój pryzmat, a nie twój …”

Adam Socik - naczelny TwistServic.PL
1

~Ciekawe?

Dodano: 2024-02-28 | 00:56
W jakich my czasach żyjemy że panuje cenzura? Dlaczego skasowano mój komentarz? Nie było w nim żadnych przekleństw, ani obraźliwych treści. Jedynie napisałam nieprzychylną panu kijkowskiemu prawdę i komentarz został usunięty! Ma być tylko głaskanie po głowie, bo to znajomy właściciela portalu?

Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI