KOMENTARZE

Artykuł: 29.11.2009 - Kraków

powrót

6

~Dorosły tancerz

Dodano: 2009-11-30 | 22:28
Byłem uczestnikiem GPP i powiem że Turniej bardzo udany pod względem organizacyjnym. Nie było mi pisane tańczyć do samego końca ale oglądałem i podziwiałem ... Jedynym największym chyba mankametem był czas rozgrywania Turnieju. Zakończył się tuż przed północą... Bardzo późno... na przyszłość proponuje zrobić jeden blok mniej i wtedy będzie większa szansa na "normalne godziny" potem powrót ponad 200 km daje się we znakl.

Ogólnie bardzo dobre miejsce na rozgrywanie Imprezy Tanecznej. Wszystko było jak należy.
Mankamentem był czas rozgrywania oraz ;) brak wody w kranach i toaletach w szatniach ;)
oraz może wypadało by zaprosić jakichś sędziów np zagranicznych (co na pewno podniosłoby atrakcyjność Tej imprezy.
5

~z innej beczki

Dodano: 2009-11-30 | 19:52
złej tanecznicy przeszkadza róbek u spodnicy:)przesadzacie koledzy przesadzacie:)na turniej jedzie się tańczyc, na miedzynarodówkach i duzych turniejach podział parkietu to norma- do swojego trenera miej żal ,że nie nauczył cię tanczyć w takich warunkach, zaplecze da się wytrzymać,trzeba jedynie skoncentrować się nie na oprawie,a tanczyc dla partnera jak najlepiej:))) i dla samego siebie.taka postawa roszczeniowa do niczego nie prowadzi:)))
4

~...

Dodano: 2009-11-30 | 17:03
DEKORACJA NAJWAŻNIEJSZA , OŚWIETLENIE SUPER WAŻNE - bezpieczeństwo i komfort psychiczny dzieci ...............
Ludzie o co Wam wogóle chodzi ????????? Nikt Wam wczesniej publicznie nie powiedział że na innych turniejach
nie zapewnia sie strony wizualnej co tam dzieci TO TYLKO TŁO
3

~do poprzednika

Dodano: 2009-11-30 | 16:56
nie jesteś sam te gwizdy tupanie i dyskusja Pana Gąsiorowskiego z zaskoczoną publicznością i przerażonymi na parkiecie dziecmi które miały tańczyć, rozwinąć swoje wyuczone choreografie gdzie sciana dluga miała być ścianą długą a nie dwa razy krótką nie mówiąc o tym ile dzieci leżał na parkiecie ,ile oberwalo zwł te mniejsze Ale na pokazy był czas
2

~

Dodano: 2009-11-29 | 16:44
Aaaa i dodam jeszcze, że na książeczkę czekałem ponad 30 min! NO COMENT!
1

~

Dodano: 2009-11-29 | 16:35
DNO,DNO,DNO...

Przedzielona sala na pół yhy... i tańcz WA albo Q...
Organizacja mój boshee... szkoda dzieci.
Publiczności wygwizdała organizacje na 1 bloku... A koleś się podniecał, że na innych turniejach nie ma dekoracji itp... A co mi po dekoracjach jak nie ma komfortowego parkietu ?? Później powiedział, że może dać cały parkiet... ale będzie dłużej a i tak nie dał chociaż ja wolałbym, żeby było dłużej i mógł poprawnie w pełni zatańczyć... i co dziwne, dzień wcześniej miałem 3 miejsce a teraz do 1/2 finału nie wejść prawie same pary z karkowa weszły, coś mi tu śmierdzi no ale nie będę przeżywał trochę już ludzi znam więc... Na przyszłości nie polecam ;)

Dziś jest
27 lutego 2024

KLUB KIBICA