KOMENTARZE

Artykuł: 25.III.2012 - Wrocław

powrót

Poprzednia 1234 Następna
46

~komentator

Dodano: 2012-04-28 | 21:50
proszę przestać się kłócić i pouczać jedynie możecie mówić o dojeździe
45

~portaling

Dodano: 2012-04-01 | 16:07
przestańcie się kłócić i pouczać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
44

~... do sędzio-trenera

Dodano: 2012-03-29 | 15:24
Prawdą jest ,że Pani swoją parę z III miejsca w pow 15 B za wysoko oceniała ,a parom z I i II miejsca i innym zaniżała .Czy to jest sprawiedliwe?.Tak się czują pokrzywdzone pary i dlatego z żalu komentują. Macie swoje pary ,a inne Was nie interesują .To wszystko na ten temat!
43

~do trenera

Dodano: 2012-03-29 | 12:10
Popieram. A najgorsze jest to ,że cieszą się z porażki i milczą.....a kiedy jest sukces wtedy zaczynają pisać . Zawiść jest okropną cechą. I ta dwulicowość o której piszesz.... cmoczki ,gratki i itp...a później do domku i dawaj pisać szmatławce na tych którzy ciężko pracują i coś osiągneli. Wiem bo i z nami tak bywało. Pozdrawiam tylko prawdziwych tancerzy..... takich którzy potrafią grać fair play.
42

~do trenera

Dodano: 2012-03-29 | 11:40
Popieram. A najgorsze jest to ,że cieszą się z porażki i milczą.....a kiedy jest sukces wtedy zaczynają pisać . Zawiść jest okropną cechą. I ta dwulicowość o której piszesz.... cmoczki ,gratki i itp...a później do domku i dawaj pisać szmatławce na tych którzy ciężko pracują i coś osiągneli. Wiem bo i z nami tak bywało. Pozdrawiam tylko prawdziwych tancerzy..... takich którzy potrafią grać fair play.
41

~trener

Dodano: 2012-03-29 | 10:38
Na turnieju każdy sie całuje na dzień dobry itd. a Na forum piszecie takie rzeczy ze to się w głowie nie mieści. parę komentarzy w dół oceniacie pare z 3 miejsca w łacinie pow 15 B.
Też trenują intensywnie dojeżdzają 103 km na treningi na turniejach kazdy gratuluje pudeł bo regularnie sa na pudłach a na forum piszecie pierdoły że się czytać tego nie da.
Co do innych par również może zostały skrzywdzone ale nie zawsze jest sprawiedliwie .
Zastanówcie się tylko jacy jesteście dwu ulicowi , tutaj sobie gratulujecie buziaczki a na forum takie rzeczy wypisujecie.
Z Tanecznym Pozdrowieniem jeden z trenerów....
40

~Kinga

Dodano: 2012-03-28 | 22:31
...ale swoja drogą ile trzeba mieć złości w sobie, żeby siedzieć na forum i pisać paszkwile na kolegów.... tracąc czas zamiast ćwiczyć .Dobrze ,że w naszym klubie czegoś takiego nie ma.....
39

~&&&&&&&&&&&&&&

Dodano: 2012-03-28 | 20:51
Sędzia to tylko człowiek, a jego ocena to jest jego sprawa. Nikt nie jest w stanie obserwować 6 par przez cały czas i widzieć ją w każdym momencie, a jak wiadomo, każdy ma momentyw tańcu lepsze i gorsze. Zadaniem tancerza jest by tych gorszych było jak najmniej i zdobył przychylność jak największej liczby sędziów, więc jak się komuś oceny nie podobają, to radzę trenować a nie tracić czas na forach.
38

~zdziwiona

Dodano: 2012-03-28 | 16:22
A ja właśnie dowiedziałam się ,że ktoś bardzo wyśmiewa Kasię i Kostka na tym forum. Chcę tu powiedzieć ,że Kaska i Kostek bardzo intensywnie ćwiczą i chyba wszyscy to widzą....(Kaśka dojeżdża codziennie 60 km do szkoły tańca) Osoba która pisze tekst
cyt"Wy sie błaźnicie chcac wszystkim udowodnic jacy to jestescie NAJLEPSI.".......
Mam w zwiazku z tym pytanie? To co Oni maja robić? Przestać ćwiczyć? Oddawać swoje miejsca na podium ? Śmieszny tok myślenia.A to ,że mamy prawo zachwycać się innymi parami ....nie oznacza ,że mamy prawo poniżać innych. A w dodatku parę z własnego klubu. I jeszcze podsumowując.....np post nr 34 i 35 pisze jedna i ta sama osoba. Przykre jest to ,że szkalujecie podszywając się za kilka osób jednocześnie. Jeśli myślisz ,że Oni się tym załamią.... to nie ma szans. Ciężko trenują właśnie na sali (nie masz daleko możesz pójśc i zobaczyć) A na koniec..... nie obawiaj się Kaśki i Kostka.... masz przecież wyższą klasę..... jak weźmiesz się do roboty to może w końcu dobijesz do S. A wtedy z pewnością Kaśka i Kostek szczerze Ci pogratulują. Nie ma w nich tyle zajadłości i zawiści co w Tobie. Z tanecznym pozdrowieniem :)
37

~trener

Dodano: 2012-03-28 | 15:21
Ja nie mogę.....ale komuś ta para zalazła za skóre. ..... Zawiść tancerzy jest okropna. Zal ,że nie potrafimy cieszyć się sukcesem innych....tylko o własnym potrafimy mówić bez ironii. Wytykanie ,że raz jest na 1 potem na 7 miejscu.... przecież to normalne ,że tak się dzieje. A ty masz zawsze pierwsze? Zastanów się po co to wyśmiewanie innej pary i czemu to służy.
36

~...

Dodano: 2012-03-28 | 09:42
Zapraszamy do fotoleracji z Turnieju tańca we Wrocławiu . Zdjęcia będą regularnie dodawane.
odnośnik www
35

~do nizej

Dodano: 2012-03-28 | 08:58
zgadza sie bo teraz byli w La na 1 to zas ta para najlepszaa niema wzmianki o 7 miejscu w pow.15 b st.co tak byli chwaleni.Darujcie sobie wszyscy, to widza a Wy sie błaznicie chcac wszystkim udowodnic jacy to jestescie NAJLEPSI.
Sa pary ktorymi nalezy sie zachwycac i my to widzimy.OK.
34

~no i znowu od nowa....

Dodano: 2012-03-28 | 08:45
Jak para byla na 1 miejscu w pow.15b st. w poprzednich turniejach to co za "wspaniala para" ktora złoiła tyłki innym i nadal to bedzie robila zaznaczono moze byc roznie zostalismy nazwani oszolomam bo bardziej podobały sie inne pary ,oczy mi chciano wydrapac,ze nie nie nie jak mozna tak pisac.Tylko ta para zasluguje.Przepieknie!!!!!!Ter az ta para na 7 miejscu i co byla racja
bo teraz wydeptała z ledwoscia 7 miejsce. na 11.
Moze Kasia i Konstek niewinni ale takich maja adwokatow,pozal sie Boze./a nawet wiem kto/.
Wiec odpuscie sobie z takim zauroczeniem zejdzcie na ziemie trenujcie a taniec sie obroni!!!!!!!!
33

~III blok

Dodano: 2012-03-26 | 23:56
Jak dla mnie finał w B LA na bardzo wysokim poziomie. Pary zasłużenie na podium.
Co do ST troszkę bym się nie zgodził z jedną parą ale nie nam to oceniać.
W przyszłym roku liczymy z partnerką na lepsze miejsce , a do tego momentu jak każdy z nas pewnie będzie ostro trenował .
Więc do usłyszenia .
32

~...

Dodano: 2012-03-26 | 23:51
Boże co za żałosne komentarze...
Ile razy jest tak że sędzia spojrzy nie w tym momencie , od dzisiaj trenujecie że nie wiecie jak jest między sędziami ? Czasem tancerze są niczemu winni , czasem układy sędziowskie są górą i po co obwiniać któregoś z tancerzy każdy się cieszy że tańczy jak tańczy każdemu zależy na rozwoju.
A czasem dyspozycja dane dnia ma wiele do znaczenia , myślicie że jesteście Robotami że hulacie każdego dnia i nie widać zmęczenia?
Widziałem pary które nie weszły w lepszej dyspozycji . chociażby w Kłomnicach byli bezkonkurencyjni jak i I tak II i III miejsce ale nie zawsze coś wyjdzie .
A wy tutaj piszecie o takich ******ch że się tego czytać nie da od dzisiaj tańczycie ?
Jeśli para ma 7 czy 6 pudeł w jakimś stylu to znaczy że coś tańczy i nie tylko staje na swoich turniejach na podium .
Poprzednia 1234 Następna

Dziś jest
21 lutego 2024

KLUB KIBICA