KOMENTARZE

Artykuł: 13 I 2013 - Kraków

powrót

133

~

Dodano: 2013-01-17 | 11:24
Skąd nagle takie zaitersowanie pow.15 C ,skoro twoje dziecko tańczyło w S klasie. Akurat pamietasz pary które tańczyły w 1/8 i 1/4 finału.To jest bardzo ciekawe ,że nagle zaiteresowałeś sie parami z kl.C ,a nie intersowałeś sie parami z kl.S .Skąd znasz takie szczegóły sędziowania i skąd tak dobrze znasz się na tańcu. Dokłanie sprawdziłem dane par kl S. Jesteś z dolnegośląska , Nie trudno sie domysleć ,że jesteś sędzią ,a twoja córka tanczyła w La S ./brawo dla partnera -super/ .A twoje pary z Klubu tańczyły w pow 15 C St i odpadły w w 1/8 finału -i dlatego Cie to tak boli .Niestety ,te pary tańczyły słabo !!! A pary w finale tańczyły super .Brawo dla pary 500 . Dajcie już im spokój !!!! A na tańcu zapewniam też sie znam !!!
132

~Patologiczna nieumiejętność przegrywania

Dodano: 2013-01-17 | 10:33
Obserwuje to forum na bieżąco i przyznam, że czytam kolejne wpisy z coraz to większym zażenowaniem i niesmakiem. Jak podłym trzeba być człowiekiem, żeby wypisywać anonimowo obelgi pod adresem osoby, z którą na najbliższym turnieju serdecznie uściśniecie sobie dłoń, dacie przesłodkiego buziaczka i pożyczycie powodzenia...Ludzie kochani przecież to co tutaj jest wypisywane to jest patologiczna nienawiść... Czepiacie się partnerki z pary nr 500 ale to nie z nią jest coś nie tak tylko z Wami. Nie potraficie przegrywać a potem jak wiadomo najwięcej ulgi przynosi wyładowanie swojej frustracji w taki sposób aby ktoś poczuł się gorzej niż Wy sami w momencie (oczywiście niezasłużonej)przegranej. A teraz prostym językiem dla tych wszystkich arcymądrych tancerzyków i tancereczek: zarzucacie wspominanej partnerce, że jest za gruba i tutaj leży kulminacja waszej podłości, bo doskonale wiecie, że żadna dziewczyna ani kobieta nie chce tego usłyszeć. Zdziwię Was troszkę ale uwierzcie mi, że widownia jak i sędziowie mają odmienne od Was zdanie. Po pierwsze dziewczyna wygląda NORMALNIE, ZDROWO I KOBIECO a po drugie myślicie drogie Panie, że jak zagłodzicie się tak, że przy pierwszym porządnym wygibasie widać Wam wątrobę spod żeber, wysmarujecię się tonami bronzera uszyjecie kieckę bardziej odkryta niż strój kąpielowy to zawojujecie parkietem a wszyscy sędziowie polecą na Wasze kości stawiając Was na 1 miejscu? Opamiętajcie się ZGRABNA!!!(podkreślam zgrabna) sylwetka jest pożądana a dziewczynie która z pewnością jest mądra i ma głęboko w poważaniu Wasz jad niczego do zgrabności nie brakuje. Życzę jej i jej partnerowi powodzenia i dodam, że wolę oglądać takie tancerki jak ona normalne, uśmiechnięte i wiarygodne niż sztuczne wypacykowane lale w przerostami formy nad treścią...
131

~

Dodano: 2013-01-17 | 08:27
Ludzie skończcie ten temat !!! Jesteście żenujący ... Po prostu nie da się czytać tych bzdur o parze 500 . Są fajni !
130

~do 131

Dodano: 2013-01-17 | 07:00
możemy podyskutować, jeśli masz chociaż S-kę, lecz jeżeli jesteś trenerem lu sędzią z B, to daruj sobie i wstydu oszczedź.
129

~Taniec Towarzyski PL

Dodano: 2013-01-17 | 02:55
Filmy z niedzieli, klasa: S, A i C
odnośnik www

pozdrawiam :)
128

~Do 129

Dodano: 2013-01-17 | 02:19
Prosiłem aby nie wypisywać głupot, ale zawsze jakiś pustak musi napisać, a więc jestem zmuszony odpisać.Dziecko tańczyło w S klasie?? Drogi, pusty rodzicu! Ile trzeba było włożyć do koperty aby osiągnęło wspomnianą S klasę?? Ilu znajomych , przekupionych sędziów sędziowało S- klasowe dzieciątko? Przy okazji proszę wskazać sędziów zaprzyjaznionych, współpracujących i trenujących parę 500?? Niestety nie masz zielonego pojęcia o tańcu więc nie będziemy wierzyć w to co wypisujesz. Szkoda słów na Ciebie człowieku. Współczuje S - klasowemu dziecku. Wpajać takie wartości to tylko i wyłącznie kolejna pusta osoba na polskiej ziemi. Co do pary 500 to nie musi jezdzic po całej Polsce. Wystarczyło ze cała Polska przyjechała do Krakowa i udowodnili że są lepsi od 60par.
PS; Co do S klasy to poziom również był słaby, więc dziecko już może dalej trenować. Proszę mi wierzyć, naprawdę znam się na tańcu...:)
127

~Dawid Sprawka

Dodano: 2013-01-17 | 01:49
Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Cały zamęt w tym środowisku robią właśnie wszechwiedzący rodzice, którzy nie wiem w jakim interesie w ogóle wchodzą w dyskusje toczące się głównie wśród młodzieży. Nic więcej nie dodam, bo to nie wymaga komentarza.

Pozdrowienia dla "wszystkowiedzących, wszystkopotrafiących, zadufalekrytykujących".
126

~do komentarzy poniżej

Dodano: 2013-01-17 | 01:42
też byłem na tym turnieju, moje dziecko tańczyło w S klasie, więc miałem okazję obejrzeć pow. 15 C LA. Mój komentarz nie spodoba się Wam. Poziom, jaki zaprezentowały pary w półfinale i finale był żenująco niski zresztą widać na załaczonych filmikach. Jeszcze w 1/8 i 1/4 były bardzo fajne parki, ale niestety z tych czy innych powodów odrzucono je. Szeroko komentowana para tańczyła kiepsko, a wierzcie mi znam się na tym. Sam turniej staje się zwykłym lokalnym turniejem, bo organizatorzy nie potrafią stanąć na wysokości zadania. Dlaczego, żeby nie dopuścić do takich chociażby komentarzy nie pomieszali sędziów, dlaczego nie było losowania sędziowanej kategorii., tylko wyznaczona? Nie udawajcie, że nie wiedzieliście o tym mając za sędziów swoich trenerów. Piszę to zarówno do znajomych pary 500 jak i innych. Wieczystego, naprawdę dobre pary, tańczące na wysokim poziomie będą omijać szerokim łukiem. A parę 500, skoro taka dobra, zaprzszamy na turnieje pólnoc i w inne rejony kraju. To samo dotyczy pozostałych par finałowych.
125

~Dawid Sprawka

Dodano: 2013-01-17 | 00:35
Koniec świata jednak nadszedł. Postaram się napisać treściwie i zwięźle, bo boję się jakiegoś niepotrzebnego uniesienia. Z Martą (partnerka z pary nr. 500) miałem przyjemność tańczyć 2 lata. W ciągu tych niecałych dwóch lat wspólnie osiągnęliśmy B klasę, zaczynając od E tylko dzięki temu, że Marta potrafiła nas jako parę zmobilizować do pracy - ja tej mobilizacji potrzebowałem i ją otrzymałem. Wcześniej nigdy nie miałem tak pracowitej i ambitnej partnerki jak ona, za co jej dziękuję i będę dziękował jeszcze długi czas. Ale nie do tego zmierzam. Odnośnie uwarunkowań genetycznych nie będę się wypowiadał, bo nie jestem po medycynie, jestem zaledwie pedagogiem i tutaj pozwolę sobie wypowiedzieć się na temat tego co tutaj czytam. Z tańcem turniejowym nie mam styczności od września i przyznam się, że po przeczytaniu tego wszystkiego cieszę się bardzo. Nie chcę generalizować, tak więc nie każdy powinien brać to do siebie, ale jest mi wstyd, że tancerze towarzyscy, która z ogromną ogładą wychodzą na parkiet, odwaleni jak stróż w boże ciało, powyciągani i dumni, nagle w anturażu internetowej anonimowości wylewają na siebie, odważę się nawet stwierdzić, najgorsze pomyje odbiegające kompletnie od jakichś norm przyjętych społecznie. Zazdrość? Zawiść? Czy może po prostu zwykłe uchybienia przy socjalizacji? Nie wiem gdzie jest problem - czy w złym wychowaniu przez rodziców, w braku wdrażania przez trenerów zasad zdrowej rywalizacji... o tym można długo dyskutować. Jedno jest pewne - wstyd mi za tych, którzy nie rozumieją kompletnie idei tańca towarzyskiego, idei Krakowskiego turnieju, a przede wszystkim tych, którzy nie mają krzty kultury. Najgorszym świństwem jakie można zrobić jest wylewanie żółci publicznie, kompletnie bezpodstawnej krytyki i prezentowanie siebie samych jako ludzi pozbawionych kultury.

Zapewne w ramach moje komentarza dostanę serię komentarzy zwrotnych w moim kierunku, ale bardzo proszę o krytykę uzasadnioną, a już najlepiej kierowaną bezpośrednio do mnie. W przeciwieństwie do 95% użytkowników tego forum podpisuję się imieniem i nazwiskiem, zapewne większość z Was używa Facebooka, zapraszam tam do dyskusji, chętnie usłyszę obelgi i w moim kierunku.

Dobranoc.

P.s.
Marcie i Wojtkowi życzę dalszych sukcesów. Trzymam za Was kciuki. :)
124

~brawo dla wypowiedzi nr.116

Dodano: 2013-01-17 | 00:31
:) Mnie tez czasem krew zalewa jak ci rodzice biegają po szatni i sztuczny tłok robią, jakby to niemowlaki były i się ubrać nie mogły. Fakt że czasem coś dopomóc trzeba (zależy od strój) ale żeby sterczeć tam cały czas i miejsce zajmować to już jest mało poważne.

My przyjechaliśmy z daleka, może tylko kilka par znaliśmy, obejrzeliśmy całą kategorię C latini para #500 była bardzo dobra na tle innych. Partnerka bardzo fajnie się ruszała, dobrze oddawała każdy charakter tańca i nie miała jakichś rażących momentów, w przeciwieństwie do niektórych którzy mieli kupę na twarzy albo patrzyli się w ziemie podziwiając swoja zajebistą technikę stóp... i pewnie teraz się plują na forum.
Możliwe, że zabrakło jeszcze kilku osób w finale ale tak już jest w każdej kategorii. A takie czepianie się, że ktoś jest grubszy i jakim cudem był w finale? no proszę Was... trochę godności.

GŁUPIE ZAZDROSNE BABY, POKONAŁA WAS GRUBSZA DZIEWCZYNA HA HA HA BO LEPIEJ TAŃCZY OD WAS HE HE HE
123

~SUPER Nareszcie mądre wpisy!!

Dodano: 2013-01-17 | 00:19
Piękne wpisy, nareszcie!! Trzymajmy się razem. Po wpisach widzę dojrzałość a nie tak jak w przypadku szanownego Szymańskiego i Kaśki która specjalnie nagrywała fragmenty tańca pary nr 500, a następnie postanowiła się wyśmiewać. Puste dzieciaki które nic nie potrafią . Klasa powyżej 15 C dzieli się na podklasy. Lepszą, tancerze dojrzali, wykazujący się kulturą osobistą na parkiecie i poza parkietem. Druga grupa to głupie dzieci które maja 15 lub 16 lat i myślą że są najlepsi na świecie ( jak już wspomniano mają rodziców których rozwój zatrzymał się na 13 roku życia). Wybaczcie ale głównie są to kobiety, które około 20 - letnim chłopczykom muszą nałożyć puder , zapiąć koszulę. Drogie Panie!! Może tak jeszcze zabrać swojego 20 letniego synusia do ubikacji i pomóc mu się wysikać i zrobić kupeczkę??!! Zapnijcie mu rozporek żeby czasem sam nie zapomniał. Jak już wspomniano poniżej, również nie życzę sobie aby szanowne Mamuśki wchodziły do męskich szatni . Nie ukrywajmy że w ich wieku poziom zboczenia nadal wzrasta i często obserwują sobie męskie/ chłopięce tyłeczki. Lepiej zamówić sobie Pana do towarzystwa jak Wam czegoś brakuje, a nie zapychać szatnie w których i tak jest mało miejsca. Również podejmę wszelkie kroki, aby Mamuśki zostały ,, wywalone,, z szatni!!
122

~.

Dodano: 2013-01-16 | 22:55
zamiast osądzać o złe sędziowanie to nauczcie się dobrze tańczyć, żebyście to wy następnym razem wygrali. ogranijcie się i zacznijcie ćwiczyć, a nie później komentować z mamusią jak to zostalisie niesłusznie ocenioni przez tylu sędziów . poprostu jesteście słabi i weźmijcie się w garść, zamiast oczerniać innych. To, że uzyjecie jakiegoś wulgaryzmu lub oczernicie kogoś, pokazując przy tym swój niski poziom inteligencji nie uczyni was lepszych .
121

~

Dodano: 2013-01-16 | 22:43
Co wam się w parze 500 nie podoba ? Są całkiem całkiem !!!
120

~

Dodano: 2013-01-16 | 22:39
Uspokójcie się ! Są oni świeżą parą więc czego od nich wymagacie ? Zajęli pudło ? Nieee więc co się tak czepiacie , bijecie się o miejsce ostatnie w finale !!! Do komentarza nr. 94 : I co z tego że ich trener sędziował ... Przeszkadza Ci to ??? Pragnę Ci przypomnieć że sędziów jest 16 a ich sędzia był jeden ! A co bo ty jesteś z Karkowa i się wywyższasz ? To lepiej zejdź na ziemię . W Krakowie są najgorsze turnieje . Głosują tylko na swoich . Dlatego odnosisz sukcesy ale nie dlatego że jesteś dobry . A dla reszty : Nie ocenia się ludzi po wyglądzie ! Ta dziewczyna jest miła i pomocna . Może nie jest chudziutka ale to już nie wsza sprawa !!!
119

~Do pary 500

Dodano: 2013-01-16 | 21:02
Marta jesteś super, świetnie tańczysz i nie przejmuj się tym co piszą !

Dziś jest
6 czerwca 2023