KOMENTARZE

Artykuł: 23 II 2014 - Elbląg

powrót

Poprzednia 123456789 Następna
127

~ad wpisy

Dodano: 2014-02-27 | 18:36
od wczoraj po południu Moderator usunął chyba ze 6 wpisów
126

~Akurat!!!

Dodano: 2014-02-27 | 16:06
To pary z wroclawia powinny byc 1sze bo przedstawicielem z ramienia ptt zawsze byl pan F
125

~Do 124

Dodano: 2014-02-27 | 16:02
To poludnie lub zachod wygra!!! A polnoc i wschod nie ma szans! Bzdura!!! Kazdy ma szanse tylko musi ja wykorzystac i byc cierpliwy.
124

~do 119

Dodano: 2014-02-27 | 15:54
Niestety, ale nie chodzi tutaj o fakt, że dana para miała czy nie miała styczność z sędziami zagranicznymi (prawdopodobnie nikt z 14-15 nie miał). Chodzi niestety o to, że o doborze tych sędziów z zagranicy decyduje KTOŚ z naszej ulubionej organizacji i zaprasza tych, którzy mu po prostu "pasują" i odpowiednio posędziują. Złudne nadzieje tych, co myślą, że ci sędziowie są obiektywni. Nad prawidłowym sędziowaniem "czuwaja" oczywiście sędziowie niepunktujący - cóż za niesamowity zbieg okoliczności że w Ełku był to p. Cz, w Elblągu p. W, a w Szczecinku będzie p. G. Smaczku dodaje jeszcze fakt, że na Szczecinek dziwnym zrządzeniem losu "wylosowano" polskich sędziów tylko z południa i zachodu kraju, co najzwyczajnej w świecie sprzyja układom i nie powinno mieć miejsca.
123

~idzie nowe

Dodano: 2014-02-27 | 15:28
przeciwnicy starego układu z Prezesem Witosem na czele, aktywnie ostatnio dzaiłąją by dokonać radykalnych zmian czego wszyscy im życzymy, ale jestem pewien, że uda sie im to tylko i wyłącznie kiedy usuną "wilki w owczej skórze", które niestety wkradły sie w ich grono; szczególnie dotyczy tych osób które na taniec patrzą wyłącznie przez pryzmat karierowiczostwa i pieniędzy; Apeluję !!!!! - zanim oddacie niektórym z nich władzę sprawdźcie jak radzą sobie w swoich klubach czy strukturach okregowych jaka maja tam opinię; ŻYCZĘ POWODZENIA!!!!
122

~widz

Dodano: 2014-02-27 | 15:05
do 123. Mistrzu....proszę Cie, znajdz troche czasu na naukę, bo jak już Cię będą pokoazywali w TV jako wybitnego tancerza, to cała Polska się będzie z Ciebie śmiała :)
121

~do 121

Dodano: 2014-02-27 | 14:35
Dla ciebie to kompromitacja tak pisac
120

~szczecinek

Dodano: 2014-02-27 | 14:33
Gadajcie co chcecie, ale w 14-15 miszczu w szczecinku bedzie albo kacper albo konrad. I to tanecznie miszczu!!! Te 2 pary sa de best i ...musze juz leciec na trening, a ci co sa super, hi, hi, dalej niech sie zloszcza na forum
119

~czytam

Dodano: 2014-02-27 | 14:22
I czytam te Wasze wpisy. Przeczytalem od poczatku do konca. Sprawdzilem sedziowanie. I ...o co ta cala piana drodzy znawcy? Chyba nie sadzicie, ze pary 14-15 mialy stycznosc z sedziami, tym bardziej z sedziami zagranicznymi; panem khadje-nouri, vanone, melnikovem, magnellim. Oni sedzowali jak widzieli, nie mieli nic wspolnego z ustawieniem wynikow. Ich stycznosc jest mozliwa z amatorami lub under 21. Sedziowie krajowi... bez przesady, maja swoja etyke i sedziowali jak sedziowali, ale sa to sedziowie z 1 kategoria. Zagraniczni widzieli mistrza na 1 miejscu bezapelacyjnie, na 2 miejscu pare z 5 mejsca. Zwróćcie uwage na sedziowanie w 1/2 finalu i innych rundach eliminacyjnych...Tam widac, ze moze czasami byla roznica zagraniczni kontra polscy. Ciekawe jest co na te wyniki mówią trenerzy par finałowych: trener z 1, 2, 3 miejsca, 4 miejsca, 5 miejsca, 6 miejsca... jesli oni mówią o kontaktach z sędziami, układami sędziowskimi, tzn. że nie wierza w sam taniec tylko w takie wlasnie zalatwianie wyniku. Osobiscie mysle, że oni tego tak nie komentują. To rodzice, wy powodujecie zawiść i frustrację waszych cudownych tanecznych dzieciaków. To szkodzi i to bardzo. Pokora. POKORA to słowo, którego wam trzeba. I tak na koniec: oglądałem 2 dni mp w elblagu i uważam, że w kazdej kategorii mistrzowie Polski są dobrze wybrani. Na tym turnieju byli najlepsi. Na kolejnym może być inaczej.
118

~ala

Dodano: 2014-02-27 | 13:50
Może dlatego ,że komentowanie przede wszystkim wyglądu nie ma wiele wspólnego z kulturą i konstruktywną krytyką,a co ma wspólnego z płaceniem to już naprawdę brakuje mi pomysłu.Porównaj drogi Widzu swoje wpisy z wpisami 112,113 itp,a może coś Ci zaświta czego serdecznie życzę :)
117

~ad niżej

Dodano: 2014-02-27 | 13:42
Usuwają bo boją się prawdy! Nie jeździjmy na turnieje gdzie będą Podsiadły i Kucharczyk może coś ich nauczy wtedy, że ludzie widzą tą niesprawiedliwość i tu nie chodzi o umiejętności tej pary bo każdy powie że ta para tańczy dobrze ale tylko dobrze aczkolwiek nie na 1 m-ca MP !
116

~widz

Dodano: 2014-02-27 | 13:34
Dlaczego moderator usuwa prawdę i tylko i wyłącznie o parze z 1 m-ca la Junior 2. Przecież mamy prawo wypowiadać się tutaj bo płacimy za wszystko z własnej kieszeni, nie pozwólmy się tak traktować i naszych dzieci. Skandal!!!!. Przeciwstawmy się oszustwom O.P i K.K i windującym ich niesłusznie rodzicom, działaczom i sędzio-trenerom !!!
115

~Przyszłość tańca towarzyskiego w Polsce

Dodano: 2014-02-27 | 12:26
Ze względów wymienionych przez przedmówców należy zorganizować sportowy ruch taneczny w Polsce tak jak w dyscyplinach sportowych, w których mamy sukcesy. Ministerstwo - Związki sportowe - sekcje. Wszelkie stowarzyszenia i fundacje mogą wspierać dany sport tylko pro bono, żadnych tam "ekstraklasa sa" bo to są korupcjogenne układy niszczące dyscypliny.
PTT i WDC Polska do likwidacji, NIK do PZTS i ponowne wybory. Kryminał dla przestępców gospodarczych. Składki zbiera nie jakieś tam stowarzyszonko tylko klub, wszystko na rachunek. Jawny przepływ pieniędzy pomiędzy wszelkimi szczeblami struktur TT tzn. od PZTS poprzez kluby, trenerów, rodziców/tancerzy. Szkoły mistrzostwa oraz stypendia i dotacje dla wybitnych.
Tylko trzeba w tej rewolucji przynajmniej ze dwóch przyzwoitych, odważnych i chętnych. Da się?

PS. 7 marca Walne w mazowieckim ptt, może jakiś początek będzie?
114

~do 113 i 112

Dodano: 2014-02-27 | 11:19
Macie dużo racji. Nasze MP nie są pokazywane w telewizji, a kiedyś były. Jakieś 20 lat temu taniec pomimo dwóch kanałów w telewizji był pokazywany często. Pamiętam jak oglądałam tańczącą Pavlovic, Wasilewskiego z Felską, Romankiewiczów i wielu innych. Co do trenowania w Rosji, to nie zapomnę programu w tv, w którym opowiadano o szkołach mistrzostwa sportowego, gdzie dzieci uczą się od 4 roku życia. Mają podstawy baletu, gimnastyki, akrobatyki i tańca. Na pewnym etapie, gdzieś około 7-8 roku zycia zaczyna się już trening wyczynowy. W wieku 10-12 lat są najlepsi. Przyjeżdżają do nas na np. Baltic Cup i wymiatają. A nasze dzieciaki ??? Rzadko kiedy rodzic, bo to niestety rodzic prowadzi dziecko (trener ma to gdzieś) umie poprowadzić karierę dziecka tak, by rozwijało się równo od 7-8-latka aż do kategorii młodzieżowej i dorosłej.
113

~ad 112

Dodano: 2014-02-27 | 10:04
święta racja, niestety taniec, mimo ogromnej liczby tancerzy, klubów, okręgów, nadal nie jest uznany za dyscyplinę masową i nic to niestety dla nikogo nie znaczy, że w tej właśnie dyscyplinie Polacy odnoszą na świecie ogromne sukcesy. Sportem naradowym jest piła nożna, a jaki naród, taki i sport naradowy. Taniec jest sportem elitarnym, a elit ci unas jak na lekarstwo. O czym my w ogóle mówimy, po tegorocznym zwycięstwie na olimpiadzie polskiego panczenisty premier puszył się jak paw, gratulował i cieszył się i co słyszymy? chłopak stale trenuje w Niemczech, ciekawe tylko, czy Polska dołożyła się do tego sukcesu. Ja na pewno w takiej sytuacji wolałbym startowac w barwach Niemiec, no chyba, że ojczyzna finansowałaby moje treningi. Jeśli chodzi o taniec, to realizuję swoją pasę, rodzice mnie finansują i wspierają, ale czytając to forum i to, co ktoś napisał o sędziach, ze temu 500, tamtemu 500 i jakoś poleci, powiedzieli, że nie będą brac w tym udziału i dopłacac bezczelnym darmozjadom, najwyżej wyjadę zagranicę. W Danii np taniec jest sportem narodowym finansowanym w dużym stopniu przez państwo. A co do tych "MP" to jeden wielki przekręt i możecie sobie pisac co chcecie, ale minęło już kilka dni i trenerzy zdążyli obejrzec i przeanalizowac filmy i to trenerzy, którzy byli niedawno MŚ w swoich stylach. Niestety jest jak jest, wyników nie zmienimy, szkoda tylko świetnych dzieciaków, które gdzieś tam zostały, aby te z kasiastymi i układowymi rodzicami mogły byc tak wysoko. Śmieszą mnie tylko łzy radości ronione publicznie przez niektórych, przecież płacisz i masz!
Poprzednia 123456789 Następna

Dziś jest
17 kwietnia 2024

KLUB KIBICA