KOMENTARZE

Artykuł: 13 IV 2014 - Tarnów

powrót

16

~

Dodano: 2014-04-14 | 15:55
Tancerzu jestes super ! tak powinno byc obiektywna opinii. Komentarze jak twoje powinny pojawiać sie częściej ! ;)
Czy są juz gdzieś moze zdjęcia z 3 bloku ? :)
15

~DO TANCERZA

Dodano: 2014-04-14 | 15:50
To teraz pokuś się o ocenę B kl. łaciny w której tańczyłeś w/g podobnego kryterium, bo na standardzie widać słabo się znasz skoro w nim nie uczestniczyłeś.Nie ma to jak latinowski tancerz oceniający standard i odwrotnie
14

~tancerz

Dodano: 2014-04-14 | 15:11
Sędziowie ok. Chociaż oprócz Skawińskiego, który coś tam osiągnął w tańca, organizował dużo szkoleń w ST i LA i jest w miarę na bieżąco, to tam jakiegoś dużego szału nie było.
Co do oceniania, to uważam, że było obiektywne i każdy oceniał rzeczywiście jak widział. To, że np. w B klasie para, która wygrała miała oceny za WA 1325463, oznacza ze kazdy widział trochę inaczej ;).
Ja tańczyłem tylko LA, dlatego mogłem się spokojnie na to wszystko przyjrzeć i sam oceniam finał w ST:
1 miejsce - fajny ruch, fajny ruch i fajny ruch i nic po za tym - dla mnie ok. 3 miejsca
2 miejsce - totalna masakra :/. Wszystko w górze - dla mnie 5-6 miejsce
3 miejsce - za focha ostatnie miejsce - za taniec 2 miejsce - myślałem, że zrobi na mnie większe wrażenie
4 miejsce - bardzo fajna parka, najbardziej zwróciła na mnie uwagę- dla mnie 1 miejsce
5 miejsce - nie zwróciłem na tą parę wcześniej uwagi i było trochę zdziwiony ich obecnością w finale - coś ich tańcu jednak było - 4 miejsce
6 miejsce - o boże święty - ciężko było na to patrzeć :/ - 5-6 miejsce.
Organizacyjnie nie było tak źle, chociaż straszeni duszno :/ i te światła dawały straszeni dużo ciepła na parkiet - ciężko się przez to tańczyło.
13

~foch

Dodano: 2014-04-14 | 13:32
Niestety widzieliśmy tego focha,ale to tylko świadczy o tym że sztuką jest przyjąć porażkę,a tu tego zabrakło.Uważam że łacinę mają rewelacyjną ale na nazwisku nie zawsze można wygrać drugi styl.
W tym dniu były pary lepsze od nich ale uważam że na podium zasłużyli i stanęli na właściwym miejscu bo tańczyli dobrze.Wydaje mi się jednak że trochę powinni zejść z obłoków na ziemię bo ich zachowanie daje do myślenia.Od mistrzów wymaga się większej kultury i mniej zadufania w sobie.
Wszystkie 3 pary z podium były porównywalne i wyróżniały się na parkiecie.Ja gratuluję wszystkim,a parom z 2 i 3 miejsca gratuluję zdobycia A klasy.Parze z 1 miejsca życzę dalszych sukcesów.
12

~do niżej

Dodano: 2014-04-14 | 13:20
Nie widzieliśmy.. Czy sugerujesz że byli słabi i powinni zająć niższe miejsce?
Moim zdaniem pary z miejsc 1,2,3, tańczyły całkiem przyzwoicie, reszta bardzo słaba. Myślę że para z 6 miejsca powinna być bardzo zadowolona że weszła do finału, ponieważ dopiero zaczyna tańczyć w B klasie-szacunek, para z 5 miejsca to nieporozumienie bardzo słaba para, nie znam ich ale taniec pozostawiał wiele do życzenia. Para z 4 miejsca na swoim miejscu.
11

~xyz

Dodano: 2014-04-14 | 13:01
a widzieliście jakiego focza strzeliła para nowoświat buczek, że stanęli na 3 a nie na 1? Wstyd
10

~Do poniżej

Dodano: 2014-04-14 | 12:25
Myśle, że logiczne jest , iż miałam na myśli najlepsze pary w danej klasie a konkretnie chodziło mi o B , bo A nie było! A w kwesti sędziów to widzę, że sie zgadzamy.Bo nie sztuką jest wygrać turniej , gdzie tańczy 6 par, a wtym w śród sędziów ma sie swojego trenera, ale sztuką jest wygrać turniej, gdzie sędziowie nie mają swoich par i rywalizuje się z najlepszymi!!!! I to miałam na myśli, pozdrawiam i życzę wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt!
9

~drogi rodzicu niżej

Dodano: 2014-04-14 | 11:53
Najlepsze pary małopolski mają wyższe klasy taneczne,choćby A i nie wspomnę o S.Na tym turnieju byli kandydaci do tych klas, owszem zgadzam się na dość wysokim poziomie ale jak na ich klasy.Wydaje się że wreszcie przez sędziów nie były sędziowane nazwiska,chodzi mi o kl.B, tylko taniec i tu duży plus dla oceniających.Jak widać dobór sędziów był trafny a organizatorowi nikt nie zarzuci układów bo w wyższych klasach nie miał swoich par.
8

~Rodzic

Dodano: 2014-04-14 | 10:52
Przesadzacie,
Jeżdżę od 10 lat na turnieje i uważam , że pomimo lekkiego opóźnienia i co za tym idzie , przyspieszenia ostatniego bloku( bo na nim byłam więc o innych blokach się nie wypowiadam) uważam ,że był to jeden z lepiej przygotowanych i zorganizowanych turnieji!
Warto również dodać, że po ilości par, jakie się zapisały(o bardzo wysokim poziomie) można domyśleć się , że był to turniej jeden z nielicznych, na którym sędziowanie było o.k.
A więc moja rada dla innych organizatorów: Jeżeli chcecie mieć taką frekwencję, proponuje dobierać odpowiednio sędziów, a wówczas będziecie mieć najlepsze pary w okręgu!
7

~

Dodano: 2014-04-14 | 10:08
Dobra organizacja to za mocne słowa, bufetu się nie czepiam dla mnie ok...natomiast tempo jakie narzucił organizator w związku z opóźnieniem po I bloku wprowadziło tancerzy z bloku II w totalne zamieszanie. Informacja o podziale na grupy w wersji rzutnikowej, kiepskiej jakości na ścianie w tempie zmiany tabel co 5 sek było niepoważne. "Dowcipna" prowadząca p. Ada zamiast sprawnie wyczytać pary wysilała się na złośliwości i komentarze w stylu.."należy czytać ze zrozumieniem.." To nie tancerze z późniejszych bloków są winni opóźnień, wobec tego więcej wyrozumiałości.
6

~@@@

Dodano: 2014-04-14 | 10:03
Moim zdaniem ogólnie turniej na plus.
Jedno co bardzo mi się nie podobało to "wrzucenie"do półfinałów na 3 bloku po kilkanaście dorosłych par,przecież oni potykali się o siebie a w kat.pow,15 B lac.jeden z partnerów runął jak długi na ziemię po podcięciu przez inną parę.Aż trudno się oglądało takie zmagania taneczne.Wiem że na to ma wpływ sędzia główny ale przyśpieszanie na siłę czasu to brak poszanowania dla tancerzy i widzów.Organizator na takie rzeczy też powinien zwrócić uwagę.Szkoda tych par bo w 1/2 nie miały nawet jak pokazać swoich umiejętności.
5

~rodzic nie z klubu organizatora

Dodano: 2014-04-14 | 09:45
Widzę że rodzice organizatorzy już zaczęli pracę ha ha.Jestem mamą syna z bloku który miał się zacząć o 10.30.To co się działo na parkingu to dramat byliśmy już na tej sali ale Straż Miejska była wtedy "przyjazna"pomagała w parkowaniu na okolicznych uliczkach a wczoraj masakra pewnie nawet nikt ich nie powiadomił o imprezie.W rejestracji totalny bałagan numery startowe porozrzucane na ziemi my czekaliśmy żeby partner który ma numer który nam przydzielono skończył tańczyć zamieszanie przez cały nasz blok.O barku to nawet szkoda pisać bo niby co? Byliśmy ostatnio na paru turniejach gdzie i fajne domowe placki i ciepłe papu a tu jak w sklepiku szkolnym plus kawa.O parkiecie muzyce i sędziowaniu nie piszę bo się nie znam.Ze strony rodzica zła ocena turnieju.
4

~2

Dodano: 2014-04-14 | 08:49
Pozdrawiam organizatorów. Bardzo ładny turniej. Oprawa muzyczna super. Dość duży poślizg czasowy ale to się zdarza.
Do zobaczenia w przyszłym roku.
3

~gal anuonim

Dodano: 2014-04-13 | 22:00
Bardzo ładny turniej gratuluje organizatorowi za zorganizowanie takiego widowiska tylko szkoda że było opużnienie - najlepszy torniej na jakim byłem
2

~==0o0

Dodano: 2014-04-13 | 21:56
gdyby moja partnerka sie starała to było by pudło

Dziś jest
6 czerwca 2023