KOMENTARZE

Artykuł: 19 III 2016 - Kamień Pomorski (FTS)

powrót

2

~widz

Dodano: 2016-03-21 | 00:04
To dobrze,że nie ma wpisów o podobnej treści. Wychodzi na to,że większość myśli tak jak ja. Turniej sprawiedliwie oceniany.Do finału dostawały się pary te które miały się dostać,a na podium stały te najlepsze. Można by polemizować czy w tej samej kolejności, ale sędziowie także każdy z osobna inaczej to widzieli i dlatego było ich siedmiu.
Wspaniałe nagrody dla par finałowych. Rowery rozbiły bank. Bardzo dobra organizacja, muzyka no i prowadząca znająca większość starszych tancerzy, potrafiąca stworzyć wspaniałą atmosferę. Jeszcze jedno nie wiem jak to robi pan Konury, że potrafi do organizacji turnieju zaprosić chyba wszystkich rodziców. TURNIEJ BARDZO UDANY taki na duży PLUS.
1

~qwerty

Dodano: 2016-03-20 | 12:43
No cóż, jakie jest sędziowanie przez sędziotrenerów, to każdy kto bierze udział w turniejach widzi, a te komentarze powtarzają się praktycznie po każdym turnieju z udziałem sędziotrenerów. I nawet kasowanie wpisów przez moderatora tego nie zmieni. Niestety to widać po ich notach i wystawia im negatywne opinie. Jak to możliwe, że sędzia w półfinale nie daje skreśleń a w finale daje wysoką pozycję? Gdy zbierze się grono wzajemnej adoracji to nawet powiedzenie, że taniec sam się obroni, nie ma racji bytu. I w tym turnieju też tego nie brakowało widząc noty jednego sędziego w stosunku do swojej pary. Nie wyszło to bo było 7 sędziów, ale przy 5 plus wzajemna adoracja sędziów mogłaby wypaczyć wynik turnieju. I nie ważne czy to PTT, FTS, czy też jakikolwiek inny, który powstanie. Sukces za każdą cenę, a najlepiej kosztem lepszych par, przewija się na każdym turnieju.
Dziś jest
23 lutego 2024

KLUB KIBICA