Dodano: 2011-04-15 | 06:07:25

I znów weekend, a w nim tradycyjnie - w tej części tygodnia, kolejne ważne, prestiżowe wydarzenia taneczne z udziałem polskich par.

Wyniki IDSF International Open Standard
Wyniki IDSF Open Latin

W kraju, w Mikołajkach od wczoraj (14.IV.2011) trwa XI Międzynarodowy Festiwal Tańca TROPICANA CUP. W sobotę (16.IV.2011) w stolicy Rosji - Moskwie odbędą się WDC Mistrzostwa Świata Professional Latin, a my kibicujemy polskim reprezentantom w rywalizacji o tytuł mistrzów świata para zawodowych, a na Ukrainę do Uzhgorodu pojechały pary standardowe by rywalizować w organizowanym tam IDSF Internatinal Open Standard.

Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak

Polskie pary startujące w Uzhgorodzie:

• Andrzej Sadecki & Karina Nawrot
  • Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak
  • Jegor Pogrebniak & Paulina Janicka

Wszystkim parom kibicujemy, trzymamy kciuki i życzymy połamania obcasów.

W charakterze sędziego na Ukrainie będą obecni Panowie Robert Wota i Włodzimierz Smirnow.

Aktualizacja 16/17 kwietnia 2011 - po turnieju.

Z otrzymanych korespondencji bezpośrednio z Uzhgorodu (za które serdecznie dziękujemy) wiemy, że turniej IDSF International Open Standard wygrali nasi reprezentanci - Andrzej Sadecki i Karina Nawrot. Gratulujemy!
Kolejna polska para - Łukasz Tomczak i Aleksandra Jurczak także zatańczyli w finale, zajmując 4. miejsce, zaś Jegor Pogrebniak i  Paulina Janicka - zajęli 7. miejsce w półfinale.

Na 5. finałowym miejscu uplasowali się Vladimir Slon i Bianka Żubrowska, para rosyjsko-polska, reprezentująca Austrię, której Twist Service kibicuje już od dłuższego czasu.

Vladimir Slon & Bianka Żubrowska

W turnieju startowały jeszcze dwie polskie pary: Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak (22. miejsce).

Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak

i Marek Szulgo & Renata Schodnik (26. miejsce).

Marek Szulgo & Renata Schodnik

WYNIKI IDSF International Open Standard

Aktualizacja 17/18 kwietnia 2011 IDSF Open Latin

W turnieju w stylu latynoamerykańskim zatańczyła jedna polska para - Adrian Dreling & Julia Adamczyk, którzy zajęli 4. miejsce, w rywalizacji z 41. parami.