KLUB KIBICA / 2016 / LUTY

Armand Fazullin i Kaludia Iwańska

Taneczny weekend

Dodano: 2016-02-18 | 21:08:46


W weekend 20-21 lutego emocjonować będziemy się turniejem Pro-Am FUTURE 2016 w Szczecinie i WDSF Mistrzostwami Europy w 10 tańcach w Kopenhadze.


Armand Fazullin i Klaudia Iwańska
foto: Adam Socik / TwistService.pl

15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

FUTURE 2016 - turniej Pro-Am, Filharmonia SzczecińskaWDSF Mistrzostwa Europy Amatorów w 10 tańcach odbędą się w sobotę, 20 lutego, w Kopenhadze, w ramach Copenhagen Open 2016.

Polskę - po raz kolejny - reprezentują na Mistrzostwach Armand Fazullin i Klaudia Iwańska, którzy w ubiegłym roku na Mistrzostwach Europy w Megeve (Francja), zajęli 17. miejsce, zaś we wrześniu w Chengdu (Chiny) w WDSF Mistrzostwach Świata w 10 tańcach awansowali do półfinału, na 12. miejsce. Jak zatańczą tym razem w Kopenhadze dowiemy się już w sobotę.

Kibicujemy i życzymy połamania obcasów.

W Kopenhadze zatańczą dwukrotni Mistrzowie Świata i obrońcy tytułu Mistrzów Europy - Miha Vodicar i Nadiya Bychkova (Słowenia), których poniżej możemy obejrzeć w rumbie zatańczonej na Mistrzostwach Świata w Chengdu.Natomiast na naszej polskiej scenie, w sobotę, 20 lutego, będziemy świadkami prezentacji tanecznych w PRO-AM, które odbędą się w szczecińskiej Filharmonii, o czym pisaliśmy na Twist Service w artykule - PRO-AM w Filharmonii.

Redaktor Twist Service będzie obecny, z aparatem foto, na tym tanecznym wydarzeniu ...


W Polsce, tancerze rywalizować będą na turniejach tańca towarzyskiego, które odbędą się również w Szczecinie (O Kwiat Krokusa), Kętach, Nowym Sączu i Warszawie ...

Za tydzień, w weekend 27 - 28 lutego, emocjonować będziemy się kolejną odsłoną Mistrzostw Polski FTS, tym razem w stylu standardowym. Mistrzostwa odbędą się w Kołobrzegu.Planujesz uczestniczyć lub uczestniczyłeś w tanecznym wydarzeniu w Polsce lub na świecie ...
podziel się swoim sukcesem ...
Zapraszamy do kontaktu: Naczelny@TwistService.PL.

Dziś jest
20 lipca 2024

KLUB KIBICA