KLUB KIBICA / 2008 / GRUDZIEŃ

Patrycja Raniś & Anton Sboev

Patrycja Raniś tańczy dla Rosji

Dodano: 2008-12-18 | 07:57:11


Jak dowiedzieliśmy się w ubiegły piątek, 12 grudnia 2008 r. Patrycja Raniś po przerwaniu kariery tanecznej ze swoim bratem - Bartkiem znalazła nowego partnera.


Nowym partnerem jest Rosjanin - Anton Sboev z Moskwy.
Na międzynarodowych parkietach reprezentować będą Rosję.
Twist Service z uwagą będzie śledził rozwój kariery tanecznej Patrycji i Antona, chociaż z żalem przyjmujemy ich wybór reprezentacji. :(
Życzymy dużo satysfakcji z uprawianej dyscypliny oraz sukcesów na parkietach świata.

Aktualizacja - 27 grudnia 2008 roku późnym wieczorem.

W uzupełnieniu Patrycja napisała:

Jesteśmy parą WDC Amateur League. Nie będziemy brali udziału w turniejach IDSF-u.
Naszym trenerem w Moskwie jest Sergej Ryupin, zaś Tone Nyhagen - trenerką główną. To właśnie Tone Nyhagen poznała i połączyła nas w parę. Wcześniej Tone Nyhagen trenowała zarówno mnie z Bartkiem, jak i Antona z jego poprzednią partnerką - Natalią Rumyantsevą.

Ważnym trenerem dla nas jest również Donnie Burns. Anton pracował z Donnie już bardzo długo i razem będziemy to kontynuować.

Byłam już dwa tygodnie w Moskwie, gdzie razem trenowaliśmy. Okres przedświąteczny i Święta spędzamy w Poznaniu. Po Świętach wracamy do Moskwy, gdzie będziemy mieszkać i trenować.

Naszym najbliższym celem jest UK 2009, do którego bardzo intensywnie się przygotowujemy.

Anton ma 23 lata, dlatego będę tańczyła już w Amatorach. Trochę żałowałam 2 lat, które mogłam przetańczyć jeszcze w kategorii Młodzieżowej, ale teraz jestem już pewna, że podjęta decyzja jest dobra.

Dziś jest
23 lutego 2024

KLUB KIBICA