TANIEC TOWARZYSKI

Tomasz i Róża Kucharczyk

Zakończyli karierę turniejową

Dodano: 2022-11-25 | 21:18:53


Tomasz i Róża Kucharczyk - polska, eksportowa, para Seniorów, zakończyła karierę turniejową.


Tomasz i Róża Kucharczyk
foto: Facebook


Wszystko co dobre szybko się kończy! - napisali na Facebooku - Więc, właśnie (listopad 2022 r.) przestaliśmy tańczyć.To było 14. lat ciężkiej pracy, ale też zabawy, satysfakcji i wspaniałej przygody!

Razem tańczyliśmy w 200. konkurencjach i wygraliśmy 102. z nich według DanceSportInfo.net.

Tomasz i Róża Kucharczyk, są:

Wśród polskich par Seniorów nie mieli sobie równych. Od 2011 roku byli niepokonani przez inne polskie pary w stylu standardowym i w 10 tańcach, choć - jak zauważają - "czasem było blisko".

Tomasz i Róża Kucharczykowie


Tomasz i Róża Kucharczyk

Tomasz i Róża Kucharczyk

foto: Adam Socik ? TwistService.PL

Przed laty, w 2011 roku, na TwistService.PL, poznaliśmy początki kariery tanecznej Tomasza i Róży Kucharczyk, zaś przez większość ich kariery turniejowej trenerami prowadzącymi byli Beata Koprowska i Mariusz Grzejszczak.

Państwo Kucharczykowie są tańczącą rodziną. Ze swoimi dziećmi Mają i Konradem tańczyli i wygrywali! Były takie lata jak 2017, 2018 czy 2019, kiedy wszyscy byli Mistrzami, w swoich kategoriach, w Polsce, a Maja z Davide w Szwajcarii - nawet wśród par Dorosłych.

Dziękujemy Państwu Tomaszowi i Róży Kucharczyk za emocje i godne reprezentowanie Polski na parkietach świata. Dla Polskiego Tańca Seniorów kończy się "pewna epoka". Do zobaczenia gdzieś przy parkiecie.Dziś jest
29 listopada 2023

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI