TANIEC TOWARZYSKI

Jakub Lipowski i Diandra Aniela Illes

GoldStadtPokal 2020

Dodano: 2020-01-29 | 23:03:49


GoldStadtPokal, to jeden z prestiżowych turniejów w Niemczech, w Pforzheim, odbywający się pod koniec stycznia, w którym barw Polski samotnie bronili Jakub Lipowski z Diandrą Anielą Illes.


Jakub Lipowski i Diandra Illes
foto: Adam Socik / TwistService.PL


Podobnie jak przed rokiem, także w tym roku, Jakub Lipowski i Diandra Illes wytańczyli w WDSF World Open Latin - 3. miejsce na podium. Tak jak przed rokiem, zwycięstwo przypadło reprezentantom organizatora - Mariusowi Balan i Khrystynie Moshenska. Natomiast drugie miejsce wytańczyli Charles Guillaume Schmitt i Elena Salikhova z Francji.

GoldStadtPokal w Pforzheim to nie tylko turniej tańca, to przede wszystkim taneczne wydarzenie. W głównej konkurencji WDSF World Open Latin zatańczyło 66. par. Drugą konkurencją był turniej w stylu standardowym, w którym zatańczyło tylko 6. par, zaś trzecią i ostatnią konkurencją był turniej młodzieży Latin. Patrząc na poturniejowe - filmowe podsumowanie wydarzenia - można tylko pozazdrościć przede wszystkim kompletu widowi, tylko trzech konkurencji, a nie kilkudziesięciu w ciągu dnia, jak to bywa na większości turniejów.
Wyniki: WDSF World Open LatinJakub Lipowski i Diandra Illes - historia taneczna pisana na TwistService.PL:

Dziś jest
21 lutego 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI