TANIEC TOWARZYSKI

Baltic Grand Prix 2022 - WDSF International Open Standard

Nasi wygrywają w Rydze

Dodano: 2022-10-10 | 15:30:15


Baltic Grand Prix 2022 to flagowe wydarzenie taneczne odbywające się od 40. lat w stolicy Łotwy, Rydze. Przed tygodniem zwycięstwo w turnieju w stylu standardowym odniosła nasza para Dariusz Myćka i Madara Freiberga.


WDSF International Open Standard
foto: Facebook


Dariusz Myćka i Madara Freiberga - zwycięzcy turnieju WDSF International Open Standard w Rydze nie byli jedyną parą z Polski rywalizującą w tej konkurencji. Poza nimi w finale, na 4. miejscu, "zameldowała się" para Paweł Subczyński i Aleksandra Kucharska.

Miejsce 9. w półfinale przypadło Tomaszowi Depczyńskiemu i Aleksandrze Kołodziej, zaś 20. w drugiej rundzie turnieju - Danielowi Koryckiemu i Gabrieli Golen.

Startowało 29. par, zaś w panelu sędziowskim, z Polski, zasiadał Marek Chojnacki.Dzień wcześniej, w sobotę, 1 października 2022 r. w turnieju WDSF International Open Latin Polskę reprezentował włosko-polski duet - Matt Minkevich i Karolina Deluga. Nasi tancerze zajęli 6. miejsce w finale. Byli jedyną polską parą wśród 29. startujących par, zaś Marek Chojnacki sędziował również tę konkurencję.P.S.21:40, 10 października 2022 r.

Marek Wasilewski i Krystyna Wasilewska

Marek Wasilewski i Krystyna Wasilewska
foto: Facebook

Baltic Grand Prix 2022 zapoczątkowali ostatniego dnia września Seniorzy, a polscy Seniorzy w znakomitym stylu - zajmując dwa pierwsze miejsca w turnieju WDSF Open Senior III Standard. Znakomitymi parami są: Marek Wasilewski i Krystyna Wasilewska - zwycięzcy i Piotr Misztal i Monika Misztal - 2. miejsce.


Dariusz Myćka i Madara Freiberga- historia taneczna pisana na TwistService.PL:

Dziś jest
19 kwietnia 2024

KLUB KIBICA


LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI